Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnál is van ilyen probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is van ilyen probléma, hogy akibe szerelems vagyok, azt nem kívánom annyira szexuálisan, akit meg szexuálisan nagyon kívánok, abba nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Ezért is nehezemre megy a párkapcsolat kialakítása. Mert álatlában a kis szende normális "jókislány" nők tetszenek, velük szeretem eltölteni az időt, rájuk gondolok romantikus zenékkor, szeretek velük ölelkezni, stb. Viszont valamiért szexuálisan annyira nem izgatnak. Akit meg jól megbas.znék, azt amúgy a hátam közepére sem kívánom a nap többi részében.
2019. máj. 8. 15:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2019. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Te fordítva vagy bekötve. Én a szende, a külvilág felé magukat csendesnek, introvertáltnak, szolidnak mutató lányokkal szeretkeznék, szeretkeztem is kapcsolatokban. Hidd el, jó értelemben kifordulnak magukból a nemi élet alatt és irdatlan nagyokat lehet velük élvezkedni. 🙂 Gondolkodj, nem véletlen nem mutatják ezt kifele, minden nyomi rájuk mozdulna, sajna így is megteszik. 🙄 31F
2019. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nőként velem is előfordult már, olyan is volt hogy imádtam aki udvarolt nekem, de jött valaki más aki szexuálisan jobban vonzott. Viszont ez egy komoly jel, hogy hiába tetszik a srác, egyszerűen nincs meg benne az amit keresek. Na és ezen a ponton kell kilépni, nem a szexuálisan vonzó karjába rohanni, hanem további időt és esélyt adva magunknak keresgélni. Csak lesz a sok milliárd emberből egy, aki testileg-lelkileg kielégít.
2019. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2. De pont ez nem tetzszik sokszor bennük, hogy kifordulnak magukból, és már nem azt a kis kedves lányt látom bennük, akibe beleszeretttem, hanem egy fas.zopót.
2019. máj. 8. 15:42
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

En ertem mire gondolsz azthiszem. Velem olyan van, hogy akibe belezugok azt tenyleg kivanom nagyon de pl recskazni ra nem tudok, nem tudom miert. Ra gondolok folyton meg abrandozok rola de elsosorban nem szexualisan, persze nagyon kurnam de valahogy ilyenkor elorebb jonnek az erzelmek vagy nemtudom.

Elobb meg kene tudni milyen amikor ossze is jossz azzal akibe belezugsz, mert nekem eddig ebbe meg nem volt reszem :D mentsegemre legyen mondva hogy irto valogatos vagyok es eddig meg csak 2 ilyen lany volt de sajna ossze mar nem tudtam jonni veluk :)

2019. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálod, csak veled fordulnak ki az ágyban magukból. Fadarabot akarsz, vagy szenvedélyes erotikát? 🙂

#2

2019. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Akkor van ilyen probléma, ha egy buta kisgyerek érzelmi szintjén vagy. Te egyszerűen undorodsz a nők szexualitásától, taszít téged, ha egy nő is meri élvezni a szexet.
2019. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7. Mint már írtam is, vannak olyan nők, akikkel kívánom a szexet, és élvezem én is, de beléjük meg nem leszek szerelemes, te fogyatékos.
2019. máj. 8. 16:49
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen kérdés után itt egyedül te vagy a fogyatékos.
2019. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Héhéé, miért lenne fogyatékos? Velem is ez van. Nekem volt közel 10 éves kapcsolatom, a végén már mint embert szerettem csak. Most mind1 miért lett vége. Elkezdtem lányok után mászkálni, tök jó, tök frankó, megkaphatom őket, igen, tök izgi és az első pár szexig, és ahogy elkezdek (vagy ők kezdenek el) érezni valamit, vagyis bele kerül a szeretet is, egyszerűen szexuálisan már nem izgat. A friss szép, az ismeretlen, az igen. Akkor valami velem sincs rendben....
2019. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!