Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert lett ilyen a baratom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lett ilyen a baratom? Mit csinaljak hogy megertse nalam ez nem igy mukodik?

Figyelt kérdés

Hianyzik az ahogy regen osszebujtunk es csak ugy fekudtunk vagy szeretkeztunk is. Most mar csak megkerdezi ,, dugunk?,,

Hat engem ezzel nem izgat fel. Mar mondtam neki de nem szol ra semmit

4eve vagyunk egyutt es 1 eve koltoztunk ossze


2019. máj. 21. 19:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mi 6 éve, de nálunk is ez van már..
2019. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

2 eve vagyunk egyutt..lassan 1 eve hogy osszekoltoztunk de nalunk is kezd ilyen lenni..az o reszerol sajnos.

En hiaba csinaltam,mondtam barmit naradt ez sajnos

23L

2019. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Már elszállt a rózsaszín felhő. Tudja, hogy anélkül is szét tennéd neki, ha nem játssza a lovagot. Már nem akar úgy küzdeni. Lehet megunt, csak nem mondja ki, hogy legyen vége.
2019. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Az eddigi barátnőmmel nem voltam ilyen, remélem a következővel sem leszek ilyen gyökér :)
2019. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem akarja o hogy vege legyen. Mas nöre ra sem nez en kellek neki tudom de nem ertem miert ilyen
2019. máj. 21. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És ilyenkor van szex? Vagy megmondod neki, hogy nincs kedved?
2019. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Hat, te is felszedted a szemetet az utszelerol, aztan most csodalkozol, hogy büzlik, de csinalni nem csinalsz semmit. En nem ertem, hogy nehany korombeli lanynak hol az önbecsulese. Egy lakasos prostihoz szebben kell hozzaszolni mint hozzad, mert semmi meltosagod es tartasod nincsen.
2019. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Neha van szex ilyenkor de neha mondom hogy nincs kedvem.
2019. máj. 21. 19:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezd nála az ölelést, összebújást, stb. Amikor összebújva fekszetek, mondd neki, hogy mennyire jó és szeretnéd többször. Plusz ha ilyenkor magadtól kezdeményezed a szexet, lehet, hogy magától is eszébe fog jutni
2019. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok fèrfi egy idő utàn azt hiszi, hogy nem kell megeröltetnie magàt ahhoz hogy akciò legyen.

Ne felejtsd el emlèkeztetni, hogy ez nem ìgy működik. Kommunikàlj vele, add a tudtàra hogy attòl mèg hogy èvek òta együtt vagytok ùgyanùgy nőkènt kell bànnia veled ès meg kell hòdìtania. Ha màr ennyi idő utàn ilyen, mi lesz 15-20 èv mùlva?

De ne èrtsd fèlre, ez nem azt jelenti hogy nem szeret, csak kezd elkènyelmesedni. Erről őszinten kell beszèlni, ès szerintem nem szabad hagyni hogy tovàbbhaladjon ezen az ùton a kapcsolat. Ha hagyod hogy folytatòdjon ez, pàr èv mùlva azon fogsz gondolkozni hogy hogy juthattatok el idàig ès hogy az elejèn milyen szèp volt.

Persze, nem lehet minden örökkè olyan mint az elejèn, de dolgozni kell azon hogy ne vàlljon rutinnà a szex. Ehhez viszont nem csak neki, neked is tenned kell. Lepd meg nèha valami ùjjal.

2019. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!