Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most normális? Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normális? Mit csináljak, hogy megértse, hogy félreértés volt? :S

Figyelt kérdés
nos kezdeném azzal hogy távkapcsolatban vagyunk, és ez miatt sokszor megy a veszekedés..ez még oké.de szinte eltilt minden haveromtól,pedig most végre megtaláltam a helyem egy bmx-es csapatnál.jól elvagyunk haverokkal,megminden,és nem egy lány van még ott rajtam kívül..de pasim meg félreérti az egészet,azt hiszi,hogy pasizok,és azt nem tudom,hogy honnan vette,hogy kb a fél város végigment rajtam. istenem,most komolyan ez normális???pedig tudja,hogy még szűz vagyok stb. nem hisz nekem,megvádol szinte mindennel,ezért keetsem új haverokat,hogy kicsit kikapcsolódjak. miatta voltam otthon szinte egész nyáron..:/ légyszíves mondjatok vmit,hogy miért volt ilyen velem:// az lett a vége,hogy szakított velem,pedig nem tettem semmi rosszat:'/
2011. szept. 3. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudta elviselni, hogy nem csak ő van neked. Hogy ugyanúgy ismerkedsz más fiúkkal, mint ahogyan ez normális esetben van. A srác volt buggyant, nem te. A féltékenységét szerintem sehogy sem tudtad volna elmulasztani, sőt, még azt is el tudom képzelni, hogy ez csak egy indok volt, hogy szakítson veled.


Az én édesanyám például történeteket sző, sőt, a játszótéren lévő fiatal anyukák már azt is mondták rólam, hogy terhes vagyok, vagy hogy fölkaszaboltak, csak mert egy fúval beszélgettem. Vannak ilyen zavarodott elmék.

2011. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy szakított veled! Látszik, hogy még nagyon fiatal vagy, ezért elmondom, hogy egy harmonikus kapcsolatban az embert nem próbálja meg korlátozni a párja és főleg nem akarja eltiltani a barátaitól. Nem mondhatja meg, hogy te hogyan éld az életed, viszont jó esetben erre nincs is szükség.

Azért volt veled ilyen, mert nincs önbizalma és ezért másokban is képtelen megbízni. Később is fogsz még ilyenekkel találkozni, mert ez nem korfüggő, anyukám nekem azt a tanácsot adta, hogyha olyan pasival találkozom, aki megpróbálja elmarni tőlem a barátaim akkor fussak és vissza ne nézzek, mert ezek mind elmebetegek. Igaza van és neked is csak ezt tudom tanácsolni.

Másrészt ilyen fiatal korban a távkapcsolat egyáltalán nem működik, és később is csak ideiglenesen, tartósan távkapcsolatban élni nem lehet, az szinte minden esetben tönkreteszi a kapcsolatot.

2011. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ:) hát akkor nem csak rólam terjesztenek ilyeneket..de remélem,hogy az életedben jól alakul minden:)

ja és ami kimaradt.15/L

2011. szept. 3. 10:50
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a 2. válaszolónak is,csak nem láttam a kommentet:$ de az a baj,hogy már rengetegszer megpróbáltuk újrakezdeni,de a max amit bírtunk 1év volt. :/
2011. szept. 3. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!