Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te élnél így, ilyen élesváltás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te élnél így, ilyen élesváltással?

Figyelt kérdés
Elköltöztem a barátomhoz,több,mint egyéve.De mióta vele élek,jelentősen csökkent az életszínvonalam.Ő az anyjától kér pénzt,sokszor,én dolgozom,ő most nem dolgozott mozgásszervi panaszok miatt.Amikor barátnőmmel éltem az albiban,eskü jobban kijöttem a pénzből,mint vele.Nem kellett ennyire számolgatni a pénzt,tudtam jobban költeni,nem vágott földhöz ha egy hónapban beiktatok egy drágább fogorvost.Tudtam menni színházba,stb.Most semmi színház,csak meló.Örülök ha marad valamennyi a hó végére,arról nem beszélve,hogy anyám utálja a palim,amiért körülményeim ennyire megváltoztak.

2019. máj. 27. 08:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
De miért? Eltartod a pasit? Vagy hogy?
2019. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%

Biztos nem

Bár nekem van mit a tejbe apritani én inkább szegényebb baratnőt keresek most aki értékeli nem az van hogy hu kijött a legujabb x táska és 600000ft

2019. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem tartom el a palit,de így nehéz nekem is ha cigit,benzint időnként én fizetem mert neki nincs pénze.Mivel betegácsiban van.
2019. máj. 27. 08:26
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

A.) Legyetek külön kasszán

B.) Menj külön albérletbe


Ha ezek ennyire zavarnak,ne légy partner ebben. Ennyire egyszerű. Ha nem a pénz a fontos neki,megérti.

2019. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem élnék így.

Egy éve betegállományban van? Azt hogy?

2019. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Permanens betegállományban van?
2019. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem,pár hónapja van betegácsiban kb kettő,De kevesebbet keres mint én.Nem tudnánk külön lakni,mivel kevesebbet találkoznánk amiatt.
2019. máj. 27. 08:43
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor külön kassza,ha a különlakás nem opció.
2019. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az sem lehetséges,mivel akkor nem tudna megélni,elmegy a pénze,mivel elvált, a gyerekre.
2019. máj. 27. 08:53
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
"Az sem lehetséges,mivel akkor nem tudna megélni" De ez azt jelenti, hogy akkor te tartod el részben.
2019. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!