Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élnél e valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élnél e valakivel azért, hogy fizesse a tanulmányaidat és hogy fedél legyen a fejed fölött?

Figyelt kérdés

A kérdés egyetemista lányokra vonatkozik, kik nehezebb anyagi helyzetben vannak és nincs párkapcsolatuk. De viszont van egy harminc körüli jól kereső diplomás férfi ki szívesen finanszírozná az egyetemet, nem kellene lakbért és rezsit fizessen, sőt főznie sem kellene mindig, mert a férfi szeret főzni.

De viszont úgy kellene viselkednie mint ha a férfi barátnője vagy felesége lenne. Természetesen nem lehetne ez idő alatt párkapcsolata és néha le kellene feküdnie is a férfival, vagy együtt zuhanyoznia vele vagy néha megmasszíroznia :) egy nehéz nap után.


2016. nov. 23. 19:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

és ez miért jó? Kifizetsz egy rakás pénzt azért, hogy qrogassd ugyanazt a fiatal lányt, aki biztos nem az eszedért van veled.


Ezzel az erővel prostizhatnál is.. ugyan ott vagy, és még olcsóbb is.

2016. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez is prostitúció.
2016. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem, meg olyannal se, aki használja a "de viszont" kifejezést.
2016. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
6%
Lányok 90% igen
2016. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy sokkal olcsóbb lenne ha teljes éjszakát akarsz havonta többször. :)) Ezzel spórolni lehet és higiénikusabb is.
2016. nov. 23. 19:11
 6/26 anonim ***** válasza:
Én lányként nem értem egyébként, hogy ez miért jó. Ha érzelmeket akarsz, akkor ennek így semmi értelme. Ha meg nem akarsz érzelmeket, akkor meg miért nem szedsz fel minden hétvégén más csajt valami buliban 3 koktélért cserébe? :D
2016. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
6/6 Miért te hazamennél valakivel 3 koktélért ?
2016. nov. 23. 19:13
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
Elég sok egyetemista csaj belemegy. Ki van fizetve a tandíj, el vannak látva, drága ruhácska, körmöcske fizetve. Tiszta Kánaán! Igaz, cserébe néha szét kell tenni a lábukat, no de ez belefér a fenemód hangoztatott erkölcsükbe. Hülyék lennének nem belemenni...
2016. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Én személyszerint nem, én a valódi párkapcsolatok híve vagyok, de rengeteg lány van, aki lazábban veszi a dolgot, és benne vannak ilyesmikben.

2016. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha rá lennék kényszerülve, bevállalnám az ilyet
2016. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!