Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Idegesít a párom, úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a párom, úgy érzem, mintha egy második műszakot nyomnék le mellette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretek hazamenni egy ideje. Melózok 8 órában, és utána otthon sem tudok kiengedni.


Párommal (ő a lány) nagyon mások vagyunk, az ellentétek elején vonzottak benne, ma már inkább fáraszt.


Sokat beszél, sokat járkál a lakásban, sok minden téren.


Szeretném, ha néha órákig nyugton hagyna, de mindig a nyakamon lóg, semmi nyugalmam.


Lehet, hogy ez annak a jele, hogy már kiszerettem belőle?



2019. jún. 9. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsit megfojtott.
2019. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Ha ennyire idegesít, akkor nem biztos, hogy ő a megfelelő pár a számodra.
2019. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már erről vele? Lehet, hogy neki fel sem tűnik, hogy neked ez sok. Hosszú távon valóban jobban működik a hasonló a hasonlóval elv, de én a helyedben azért első körben egy nyugis vacsi mellett megpróbálnál neki világosan elmondani amit érzek és hogy mire vágyom és meghallgatnám, hogy ő mit javasol. A beszélgetés szerintem mindig az első, ha az nem müködik, akkor érdemes máson gondolkozni.
2019. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Exbarártom ugyanez. Hozzuk össze a két locsi-fecsi unatkozót, mi pedig jöjjünk össze. ;)
2019. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

nekem van egy ilyen barátnőm, nem úgy...én nő vagyok, annyit beszél, hogy csak nézek ki a fejemből a semmibe, de odafigyelek,...mert ha visszakérdez és nem tudok válaszolni az gáz lenne.

17 éve a barátnőm, laktunk együtt két hetet, neki sem tűnik fel, hogy ennyit beszél vagy nyomulgat, de ha mát nem bírtam rászóltam és leállt. Örültem mikor végre elaludt, de még álmában is beszélt sokszor.


Anyám is ilyen, rá hiába szólok mivel 3 percig emlékszik vissza, kegyetlen, hozzám költözött és mindennap megkeseríto az életem. Hiába külön bejáratú házrészben lakik kopog, nyomul fontoskodik, mindig van valami baja. Nem lehet így élni.


Tehát próbálj meg vele beszélni erről, lehet sikerül kicsit lentebb szabályozni ezt, de az is lehet hogy nem.

2019. jún. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Mióta vagytok együtt? Mindenkinek szüksége van egy kis nyugalomra, felnőtt ember, megérthetné. Hosszabb távon ez nem fog működni, ha folyton ragad és már most ideges vagy. Ez kiöl mindent. Nem is csoda, hogy ez érzed.
2019. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!