Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, ha néha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha néha nagyon kivagyok a páromtól, idegesít és kifutnék a világból, aztán meg elmúlik és alig várom, hogy hazaérjen és rajta lógjak?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, együtt is élünk több, mint egy éve (szép lassan beköltözött hozzám). Néha olyan idegesítő, az agyamra megy. Elég megszólalnia és az őrületbe kerget. Néha pedig annyirs várom, hogy hazaérjen... olyan lassan telik olyankor az idő, aztán hazaér és elröppen és újra reggel van, munka... ez ilyen? Mindig is ilyen lesz?
2019. jan. 21. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Normàlis
2019. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fuuuh most én is így érzem és nagyon rossz. :(
2019. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mickbro ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátnőm. Nagyon szerettem. 5 évig voltunk együtt, 5-ször rúgott ki, 5-ször hívott vissza. 6-odjára már nem mentem vissza.

Szerintem nem ismerte önmagát.

2019. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ilyenkor nem szakítok, csak idegesít. :) aztán elmúlik ez az érzés.
2019. jan. 21. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy ennyire idegesít? Szerintem nem normàlis.
2019. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mickbro ***** válasza:

Kedves #5-ös!

Ki a nem normális?

2019. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom arra gondolt, hogy amit írtam
2019. jan. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!