Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amikor nagyon idegesit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuzu82 kérdése:

Amikor nagyon idegesit a csajom akkor hogyan birjam ki hogy ne orditsam le, vagy hogy ne legyenek kirohanàsaim?

Figyelt kérdés

1 ève jàrunk, nagyon szerelmes vagyok s minden jo vele, de nèha nagyon idegesito tud lenni amikor egyszeruen kèptelen felfogni valami egyèrtelmut, s ilyenkor nagyon ideges tudok lenni. Hogyan korlàtozzam magam? vannak tanàcsok? pl: egyre kevesebb kàvèt iszok meg ilyenek csak ezèrt


Eloszo pàrommal is a folytonos kirohanàsaim miatt szakitottunk, szoval mostmàr nagyon oda figyelek erre.



#ideg #kirohanàsok
2019. jún. 10. 16:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Utolso idegbajom pl ez volt: ugy jöt ki hogy csak juni vègèn tudunk nyaralni közösen egy hetet mert èn nyàron vègig dolgozok. Kèrdeztem hogy szeretne-e lemenni a balatonra egy hetet majd a honap vègèn (junius 23-30), s hogy mondja meg elore ha lehet mert ha elöbb foglalok akkor sokkal joval kevesebbèrt talàlunk. èn ezt elmagyaràztam szerintem teljesen egyèrtelmuen. Mondta hogy mèg nem tudja s majd gondolkozik rajta. Ennek kb. 1 hete.


Ma megkèrdeztem hàt hogy akkor foglaljak-e (kozben ugye mennek fel az àrak mert az olcsokat elkaszàljàk elore termèszetesen) s erre megint mondja hogy nem tudja, sot, meg is kèrdezi hogy mièrt kell ennyire elore foglalni? Miutàn elmagyaràztam neki màr tobbszor.


Ilyenkor az ember hogy birja ki ideggel? Most pl azt talàltam ki hogy leraktam a telefont, ordibàltam egy kurv nagyot az utcàn aztàn visszahivtam azzal hogy szèteset a vonal, de ezt nem tudom ezerszer eljàtszani.

2019. jún. 10. 17:08
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Olvass utána a feszültség levezetésének, nekem sokat segített az abcd módszer.

Meg az hogy ha érzem hogy jön a kaki az agyamba megkérem hogy maradjon csendbe egy kicsit

2019. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Menj pszichológushoz, nem normális, hogy egy ilyen kis szarsag miatt az utcan orditozol.
2019. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

màsodik kommentelo, lehet hogy szarsàg de nem a te pènzedbe fog kerulni.


Ha gazdag lennèk èn se torodnèk ilyenekkel s csak utolso nap foglalnèk.

2019. jún. 10. 17:24
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell szarakodni , 2 pofon ha hülye.
2019. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Hát figyelj! Nálam alap felszerelés a cigi meg a nyugtató, de ha nem cigizel nyugtatót mindenképp vegyél!
2019. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Talán kezeltesd magad, mert úgy látszik, idegbeteg vagy, ha ilyen könnyen felhúzod magad.

Egyébként meg állítsd kész tények elé, hogy ez van, most ide mentek, mert olcsó, és kész. Ha nem tetszik neki a hely, akkor válasszon mást, de még ezen a napon, hogy időben lehessen lefoglalni.

De amúgy tényleg... vagy szedjél valami nyugtatót vagy uralkodj magadon!

2019. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
A pénz miatt rengetegen kivannak de ezt ne gazdagoktól kérdezd mit csinálj mert csak okoskodni fognak, nulla saját tapasztalatuk van. Nincs pénzed-ideges vagy hogy hogyan hozd össze a nyaralást, erre az javasolják költsd a nyaralás árát pszichológusra inkább = még kevesebb pénz = még idegesebb leszel. Ráadásul az is vagy használ vagy nem, vagy ront. Inkább tegyél félre pénzt, ha az segít a lelki nyugalmadnak de önismereti könyvet is vehetnél, nyaralás alatt olvashatod :)
2019. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem a pénzről van szó, hanem hogy ne viselkedj 5 éves hisztis kölyök módjára, ha valami nem úgy alakul, ahogy elvárod. Ha ne adj Isten adódik valami komolyabb problémátok, mit fogsz csinálni? Agyonvered? Nem normális, hogy egy bosszantó dologra ilyen hevesen reagálsz. Úgy látszik sok IQ-bajnok kommemtelő sem látja a lényeget, ahogy te sem. 2-es voltam.
2019. jún. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Épp nem rólad volt szó, de látom nem igazán tudsz higgadtan reagálni, abcd módszer ide vagy oda. A pénzen való rágódásnak lehet ilyen hatása, és ha van amennyi az élethez szükséges, az meg a problémákat lekicsinyíti. Van egy ilyen mondás: Engem a pénz nem izgat, nyugtat. Gondolkodj egy kicsit mielőtt vagdalkozol.
2019. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!