Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az csicskáztatásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az csicskáztatásnak számít ha "elvárom", hogy legalább hetente egyszer legyen főtt étel, legyenek kimosva a cuccaim vagy legyen kitakarítva a ház? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos, hol is kezdjem...tisztázzuk, hogy én jelenleg nem dolgozok. Vett a ex párom egy házat még a nyárban és azt csinálgatom mióta ideköltöztünk. Volt egy balesetem ami miatt nem tudok többé a szakmámban dolgozni és nehéz így munkát találni, meg hát a házzal/ ház körül is elég sok munka van. Elvétve vannak maszek munkáim így én is betudok szállni a közösbe. Ex párom viszont dolgozik. Tényleg csicskáztatásnak számít ha a benti munkákat nem én csinálom? Sajnos arra már nem igazán jut időm. Amint világosodik már megyek ki és csinálom a dolgom, egész addig amíg be nem sötétedik. Miután bejövök, begyújtok a kályhába, ha van energiám akkor megfőzök vagy kitakarítok és beesek az ágyba. Ex párom eközben általában a telefonját nyomkodja vagy a tesójánál/ barátnőjénél van.

2017. okt. 31. 18:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
23%

Nem. Ha kint valóban te végzed a munkákat, a házat is te újítod fel, akkor ez nem csicskáztatás. S hogy még főzöl is? Pláne nem.

Ez kb egyenlő, ahogy leírod. Ha a házat nem vakerásznád,ő járna dolgozni, te nem, akkor viszont elvárható lenne, hgoy a házimunkát többnyire te végezd el.

De így nem.

2017. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha ex akkor nem mindegy már?
2017. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nő vagyok. Nálunk ugyanez a felállás, csak a párom még azok mellett jár dolgozni. (én is) én házimunka, ő tüzelő és felújítás. Ennyi.
2017. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
már nem vagyunk együtt, csak lakótársak vagyunk extrákkal...ma is azt mondta, hogy nem köteles rám mosni, főzni vagy egyebek. Megkértem két héttel ezelőtt, hogy vágja le a hajamat nullás géppel, de az volt rá a válasza, hogy ő se tudja már két hete befestenie a haját és ezért nem vágja le.
2017. okt. 31. 18:26
 5/34 anonim ***** válasza:
9%

Aztaku.va. Szerintem tedd ki a csajt. Mégis meddig akarsz vele így együtt élni és mit értesz extrák alatt?

Nen vagy koteles ezt elviselni. Ne kenyszerítsd bele magad. Biztos vissza tudna menni a szüleihez a csaj. Hány évesek vagytok, meddig tartott? :o

2017. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
én 30 vagyok, ő 28...az extrák alatt némi sexre gondolok. Nemtud vissza menni szüleihez mivel nem élnek, ahogy nekem se. Kihúztunk egymás mellett 6 évet, jóban rosszban..főleg rosszban és mire sikerült a közös ház addigra benyögte h szakít velem. Azóta a nyakamba szakadt minden. Ma is össze vesztünk a mosás miatt, fogta magát és kiköltözött a másik szobába, ahol persze nem lehet fűteni...játsza a mártírt és majd megint én leszek a rossz ha megfázik.
2017. okt. 31. 18:33
 7/34 anonim ***** válasza:
Akkor te most konkrétan hagyod, hogy mindenért te legyél a hibás, amikor ő szakított?
2017. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem tedd ki a csajt."

Nem tűnt fel, hogy a házat a nő vette?

2017. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
66%

5#

Mármint költözzön el az exétől...

2017. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
se neki se nekem nincs hova mennünk, örültünk neki amikor végre össze jött ez a ház. Közel egy évig hajléktalanok voltunk, ismerőstől ismerősre jártunk lakni. Erre amikor, ez összejött szakított velem. Felfogadtuk a fél testvérét mert ő "mindenhez ért" szaki, aki jól lehúzott minket pénzzel és amit elvégzett munkát, azt is elrontotta.
2017. okt. 31. 18:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!