Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem mos samponnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mos samponnal hajat, Ezt ő tényleg nem érzi?

Figyelt kérdés

a párom (férfi) 29 éves. Felnőtt férfi. Konkrétan bűzlik a feje mert nem képes samponnal megmosni a haját, mondván "elég neki a víz" konkrétan itz fekszek mellette és fuldoklok ettől a bűztől. Nem hiszem el hogy ő ezt nem érzi. 3 napja lett áthúzva. És már bűzlik. Nagyon gáz... Rendes megfulladok annyira büdös..

Nyilván nem akarom megbántani. Ritkán szokott nálam zuhanyozni. Mulkor odanyujtottam neki egyből a smapont, de nem kísérgethetem folyton meg nyomhatom a kezébe.. Mégis mit csináljak vele? Nagyon kedves srác meg minden. Nem akarom leharapni a fejét. De komolyan lassan már hányni fogok ettől..

Hogy lehetne még ennél is jobban, burkoltan beadni neki hogy használja már azt a sampont?



2019. jún. 16. 05:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Te is bunkó'vagy ha szagolod...ami büdös az büdös! Közölni kell!
2019. jún. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ez nem bunkóság.szimplán Eddig soha nem volt ennyire gáz. Utaltam már rá nem isegyszer. Nem hiszem el hogy a pasiknak mindent a szájukba kell rágni.


Egyébként ápolt. Tényleg semmi hibája ezen kívűl. És biztos szarul esne neki ha a pofájába mondanám.

Elég egyenes ember vagyok. És általában lesz....rom kit bántok meg, stb. De ez más.. Nem akarok vele ennyire nyers lenni.

2019. jún. 16. 05:42
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Pedig egyenesen meg kellene mondanod, nem célozgatnod, ha nem veszi a lapot. Az nem mindegy hogyan tálalod a problémát, ha ezt kulturáltan és finoman közlöd akkor ebből nem igen lehetne sértődés.
2019. jún. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Fürödjetek le együtt, ajánld fel hogy megmoshatja a hajad, sőt kérdezd meg hogy nem e mosná meg a hajad, és cserébe te is az övét kombinálva egy kis fejmasszással. Most úgyis nagy melegek vannak, lehet erre fogni, hogy egy hűsítő zuhanyt vesztek, meg más is lehet még belőle :D
2019. jún. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem mondod meg neki,nem fogja érteni. Ennyi. Ha zqvar,szólj kultúráltan.
2019. jún. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el neki, hogy nem, nem elég a víz, főleg nyáron, mert a feje is izzad, és annak is szaga lesz, ami téged nagyon zavar. Ha akar szexet, akkor legyen szíves sampont használni, mert ilyen apróság miatt nem szeretnél szakítani, de ez így neked nem tartható állapot.
2019. jún. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

"Van egy fodrász ismerősöm, házhoz jár. Vagy megmosod alaposan samponnal a hajad, hogy ne legyen büdös, vagy kihívom, hogy borotváljon kopaszra."

Próbáld ezt, hátha kicsit összekapja magát!

Aki ilyen igénytelen, azt nem kell sajnálni.Lehet hogy vannak más igénytelenségei is, csak az kevésbé feltűnő, te meg elég elnéző vagy, nem?

2019. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Az a legnagyibb bajod,hogy 3 napja hùztad az ágyneműt,és büdös lesz a hajâtól?Nekem az jobban fájna,hogy ha a közelembe van,meg akar csókolni vagy hozzám bùjni,akkor is érezném a zsíros,âporodott hajszagot.Már ha tényleg sosem mossa csak vízzel.


Mondd meg neki,hogy a haját samponnal kell mosni,mert attól lesz illatos.Nehéz ezt közölni,de kell.Nehezen hiszem,hogy ő nem érzi magán,ha sose mossa.

2019. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Vagy kérdezd meg, mi az oka, hogy sampont nem használ? Lehet, hogy allergiás valamelyik összetevőre, utálja, ha szemébe megy,stb.De segitenél neki találni megoldást.
2019. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Vannak gyógysamponok,amire nem lesz allergiâs.Nekem van egy ismerősöm,98%-ban csak vízzel mosakszik,mert az is elég alapon.Nem tűnik igénytelnnek,nem is büdös,viszont más szempontból roppant gusztustalan dolgai vannak.Szerintem ez intő jel arra nézve,hogy mennyire magabiztosan mit gondol magâról.
2019. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!