Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik úrnő-szolga viszonyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úrnő-szolga viszonyban élnek, ők tudatosan így tervezték a kapcsolatukat, vagy csak így alakult?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
így alakult. mindketten kedveljük a bdsm-et, ez viszonylag hamar kiderült. szexuális téren hamar kipróbáltunk sok dolgot, aztán egyre többször voltak titkos "utalások" rá napközben is. egyre többször került ki a játék a hálószoba falain kívülre. volt hogy egész hétvégére. aztán beszereztünk egy erényövet, nyakörvet, ez sokkal jobban segít fenntartani a szubmisszívitásomat. aztán egyszercsak állandósult a dolog, és most 24/7-ben alárendelt vagyok.
2019. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Igy alakult. Szo nincs korbacsrol meg ilyenekrol. Gyerekkorom ota szolgalnak, en meg azt hittem, ennek ez a rendje. Ferjem a cseledem, a labtorlom, de. En nem akarom beletorolni a labam. Csak osztonos, hogy eltart, hogy takarit, hogy foz ram. Hogy beszaritja a hajam.

De azelott baratnok is ilyenek voltak.

Most nyilvan mindenki legszivesebben orravagna.

Egy koraven furcsa gyerek voltam, ugy neztem ki, mint egy festmeny, es proli kis hercegno voltam.

Aztan munkahelyeken zavarba hoztak vele, hogy arisztokratikus vagyok, ahogy ulok, a nyakam, a vallam...

Lenyeg, hogy vegul is urno vagyok, es a dominak 90%-at kamunak erzem. Megelhetes vagy megfelelesi kenyszer.

Ha holnap atlagos csajkent ebredhetnek fel, meg orulnek is talan.

2020. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk így alakult. Valaha próbáltam keménykedni mint pasi, de aztán be kellett látnom, hogy ki az erősebb... azóta alázatosan szolgálok. 🤷‍♂️
2020. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy erősebb?
2020. nov. 5. 12:09
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Mind beteg agyúak vagytok
2021. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Igy alakult. A pasimba nem tudatosult,h o szolga. En felnezek ra,amiert mindig nyugodt kedves es laza meg segitokesz.
2021. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Barnabas333 ***** válasza:
6%
Mmm de irigyelen itt a férfi társaim...
2021. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Korábban mindig erre vágytam, aztán egyre kevésbé tudtam elképzelni hogy ez valaha valósággá válik. Arra végképp nem gondoltam hogy egy félresikerült házasság után egy bdsm partyn ismerkedek meg életem Nőjével, de ekkor még mindig azt hittem hogy a bdsm csak fűszerezése a kapcsolatnak, és a hálószobában marad, esetleg néha, egy ilyen hétvégét tartunk.. aztán szépen lassan, valahogy mi se vettük észre, de most már FLR kapcsolatban élünk. A hálószobában illetve bizonyos helyzetekben teljes Úrnő-szolga viszony (idejét se tudom mikor volt már utoljára "hagyományos" vanilla szex), azért alapból egy szerető, kiegyensúlyozott kapcsolat, ahol viszont a feleségemé a döntő szó, ennek minden előnyével és hátrányával együtt.
2021. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Úristen, milyen szinten beteg a ti agyatok?
2021. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Barnabas333 ***** válasza:
76%
8as irigyellek...
2021. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!