Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ismeretek olyan kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretek olyan kapcsolatot, ahol a felek Úrnő-szolga viszonyban élnek?

Figyelt kérdés
Miből tudtátok megállapítani, hogy így élnek? :)

2018. aug. 12. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Olyat tudok, ahol cuckold kapcsolatban élnek.
2018. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen nem igazán van ebben az országban, max. rejtetten élnek, mert tudják, hogy gáz, esetleg törvénytelen, amit tesznek. Így max. a 4 fal közt játszódhat ez le, nyilvánosan nem igazán észrevehető a dolog.

Amúgy bejönne egy domináns nő, akinek a lábának a kényeztetése lenne a kedvenc szórakozása.

2018. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Láb kényeztetés fujj... az unorito . Rosszul vagyok a saját labfejemtol nem hogy masetol.

Miért Magyarországon az a természetes ahol a férfi az úr és a nő a szolga ?

Hát én nem fogok olyan kapcsolatban élni ahol alávetett vagyok csak azért mert nő vagyok és az a társadalmi elvárás hogy a nő szolgálja ki a férfit ugralja körül fozzon mosson takaritson rá segget is törölje ki stb

Nekem olyan társ kell akivel egyenlőség van nincs alá fölé rendelt viszony

Nem alazkodom meg egy férfi előtt

N24

2018. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

#2!

Miért lenne törvénytelen?

2018. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
3-as minden oke? 😂 kicsit beleelted magad
2021. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak igen. De sokan elfelejtik ez az ember egy oldala csak amit nagyon jól be kell a határozni mikor meddig terjed ki ha amúgy normál, szerelmi viszonyba élnek.

Vagy marad az együttélés érzelementes mivel mindenkinek vannak ilyen olyan hangulatai, betegségei, egyéb dolgok az életben ami kihat rá s ezek nem mindig összeegyeztethetők egy ilyen felállással a nap 24 órájában.

2021. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Mászároslölö és andika. :-DD
2021. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3. Sok olyan nő van aki elvárta hogy lássák el, és nem nagyon zavarta hogy közben kb rabszolgának nézték. Sokan szeretnek ám mártírok lenni.
2021. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!