Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi baja van a páromnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a páromnak az összeköltözéssel?

Figyelt kérdés

Pont két éve vagyunk együtt a párommal, és míg én szeretnék vele összeköltözni akár már most is, ő csak annyit mond, hogy ő is szeretne majd egyszer. A történethez hozzátartozik, hogy tavaly 2-3 hónapig együtt laktunk szülőknél, de nem volt jó, engem nagyon frusztrált, hogy nem ketten vagyunk. Nagyon sokat veszekedtünk emiatt, és végül a párom akarta, hogy költözzünk szét. Már belátom, hogy ez volt a helyes döntés, és eleve nem is kellett volna szülőknél lakni.

Azóta eltelt több mint egy év, változott a helyzet, és már összetudnánk költözni szülők nélkül. De akármikor felhozom a témát, valahogy mindig ott kötünk ki, hogy egyszer ő is szeretne, de nem most. Nekem ez nagyon fáj, és nem tudom mit gondoljak, mert valahogy kerüli a témát. Ismerősi körünkben azt mondták, hogy lehet fél az elköteleződéstől, mert hosszú ideje én vagyok az első komoly kapcsolata. De félek, hogy más van a háttérben. Múltkor már közöltem vele, hogy én nem tudok együtt maradni vele, mert úgy érzem pont emiatt nem szeret. Ekkor megijedt, hogy ne szakítsak, mert nagyon szeret.

Nem tudom mit gondoljak. Rendesen csinálunk programokat mint egy normális pár, bármikor számíthatok rá, ha segítségre volt szükségem ott volt.


Én 25N, Ő 27F



2019. júl. 18. 10:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiú.

Most anyuciékkal él, igaz? Gondolom onnan kényelmetlen lenne elköltözni. Vannak ilyenek, nőben is, de én úgy látom, hogy főleg pasik, hogy képtelenek elszakadni anyu mellől, max hazaviszik oda a csajt lakni. Nálatok ez nem vált be, most gondolom nem tudja, mi legyen, de elköltözni nem akar, az tuti.

2019. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Alapból az fura, hogy szülőktől szétmentetek. 🤷🏼‍♀️
2019. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
38%
Az nem lehet,hogy attól fél,hogy ha összeköltöztök megint sok lesz (mint a szülős esetben) a vita és esetleg rámegy a kapcsolatotok?
2019. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Kicsit bonyolult, mert az ő lakásuk ahol lakik, viszont a szülei már nem élnek ott. Jelenleg én is a szüleimnél lakom, de én már nagyon mennék, lenne egy lehetőség ismerős lakásába költözni, de addig nem akarok amíg nem tisztázom a párommal, hogy most mi legyen az összeköltözéssel.


Az is lehetne opció, hogy ketten megyünk az ismerősöm lakásába, vagy én költözöm a barátomhoz, mivel már egyedül lakik ott.

2019. júl. 18. 11:10
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok párnál látni hasonló sztorit és én is voltam ilyen helyzetben. Az állt a háttérben, hogy a másikon éreztem, hogy nem lehetett volna még vele normálisan együtt élni akkor. Komolytalan volt, éretlen és hasonlók.
2019. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Lehet fél attól, hogy megint sok lenne a veszekedés, bevallom ettől én is félek, mert nem akarok vele szakítani. De előbb utóbb szeretnék összeköltözni.
2019. júl. 18. 11:12
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Rossz tapasztalata van az összeköltözéssel.

Akkor sokat vitatkoztatok, így meg boldogok vagytok, nem nehéz megértetni, hogy miért az utóbbit választja.

Te a szülőket okolod a vitáitok miatt, ő meg lehet, hogy az összeköltözést. Mi meg nem voltunk ott, hogy eldöntsük az igazi okot.

Hol költöznétek össze, valamelyikőtök lakásában, vagy kellene egy albérlet kivennetek?

2019. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Mire bepötyögtem válaszoltál :)
2019. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele,valahogy csak ki lehet szedni belöle,hogy mit érez és miért. Mi itt csak találgatni tudunk.
2019. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szóval jelenleg ül egyedül egy lakásban, és nem akar összeköltözni? lol. :DDDDD

Tuti hosszú kapcsolat lesz. :D

2019. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!