Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam ezt el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt el a páromnak úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, mikor randizgattunk mindig adott magára, csinos férfi volt:)

Igazából most is as valamennyire, ápolt a haja, tisztálkodik, borotválkozik, ilyenekkel nincs gond, de amióta együtt élünk képes 1 héten át ugyanazt a ruha összeállítást hordani. Van ami 2 éve megvan neki, tiszta kopott a sok mosástól, de nem zavarja. Nem állunk rosszul anyagilag, vehetne pár új göncöt. Legalább ha 7-8 felsője lenne, az tök átlagos lenne. De egész éven át 2 felsőt hord, és mondom, addig amíg bele nem bűzlik. Büdösen persze már nem veszi fel, nem izzadós így van. hogy egy felsőt 3-4napig képes hordani, nadrágot akár 2 hétig is. Őt szeretem, nem a ruháit, de zavar, hogy ennyire nem érdekli a dolog, már 1 barátnőm is beszólt miatta, hgy miért nem rendezem meg őt.


2019. jan. 20. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Fogod a ruhát, bevágod a mosógépbe, és kész. Ha nincs mit felvennie, akkor lepd meg egy-egy divatos ruhával, aki tetszene neki.
2019. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén közöld vele, amit ide leírtál, hogy mit érzel...stb.

Ha meg zavar téged néhány ruha, akkor dobd ki és vegyél helyette újat neki. Úgyis együtt laktok, akkor most mi van?

2019. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk, de külön kasszán vagyunk.
2019. jan. 20. 20:22
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Örülök,hogy egy héten csak két pólót használsz,mert az azt jelenti nem csalsz meg,de azért néha jó lenne meglepődni,hogy jéé van másik pólód is.


Vagy:Figyelj már, van valami ruhád,amit kimossak?Az a kettő pl.a kedvenced,amit egész heéten hordasz.Mosnék,de a saját ruháimtól nem lesz teli a mosógêp,kellenének a Tieid is.Tudod,szinte üresen nem akarom elindítani,és pazarolni a vizet.


Figyelj,tudnád váltogatni a felsőidet napi szinten?Tudom,hogy nem izzadsz,de attól,még nem higiénikus 3-4 napig viselni ugyan azt a pólót.Nem értem mitől állt be nálad ez a változás.Történt valami?

2019. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Én utálok vásárolni: minél előbb legyünk túl az egészen - az öltözködés nem a mániám...

Ha rávesz a párom a vásárlásra, akkor veszek 3 egyforma nadrágot meg 8-10 inget, aztán haladjunk.

Nem is értem, hogy ez miért probléma?

2019. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ő egy heten 2 pólót használ el.
2019. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Első vagyok.

És ha külön kasszán vagytok, akkor mi van? Nem azt írtam, hogy 700 ezerért cseréld le a ruhatárát. Egy póló, ami passzol hozzá, kedves meglepetés lehet.

Vagy vidd el vásárolni.

2019. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Derwer ***** válasza:
65%

Pasi vagyok. Nem szeretek öltözködni. Ruhára pénzt kiadni nagyon nem szeretek.


De a feleségem ha vesz azt elfogadom, hordom. Sőt, évente egyszer akár elmegyek vásárolni is ruhát magamnak Ha gyorsak leszünk.


Ez talán nálatok is segíthet.

2019. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Télen normalis


Ha itthon vagyok en se öltözöm at

2019. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így ahogy leírtad. Mossa ki, vagy vegyen pár új dolgot. De te is vásárolhatsz neki. Párhetente-havonta egy új holmi téged sem vág földhöz. Főleg ha mondjuk turizol. Ötezerből jópár új pólót vehetsz neki.
2019. jan. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!