Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Glamira-ról vásárolt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glamira-ról vásárolt már valaki ékszert? Ha igen mik a tapasztalatok? Megbízható? Jó minőségű ékszereket értékesítenek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minőség ok, de ha valami nem olyan a kézbesített ékszeren mint amit rendeltél, akkor nagyon sokáig elhúzzák a javítást.
2019. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia, Mivel vásárlás előtt én is kerestem, de nem találtam infót ezért leírom pár helyre a tapasztalatom. Hátha később valakinek majd segít :)


Eljegyzési gyűrűt vásároltam. A gyűrű teljesen rendbe volt. Pontosan olyan, mint amit a képen. A szállítás 1 napot csúszott ahhoz képest, mint amit ígértek. Belgiumiból szállították. Ajándékba kaptam hozzá 2 féle ékszerdobozt is.

Összességében én örülök hogy innen rendeltem mert árba és választékban is nagyon jók. Elsőnek én a környékbeli ékszerboltokba próbálkoztam, de nagyon silány választék volt általában... Úgyhogy muszáj volt innen vásárolnom de nem bántam meg :)

2020. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Sajnálom, hogy előbb nem írhattam, de hátha valaki még utánanéz és megtalálja a válaszom.

Az én általam rendelt gyűrűbe nem azok a mínőségű kövek voltak, a gyűrű sérülten is érkezett és abszolút gagyi minőségben. A VS gyémántok tördelt piké gyémántok voltak. Aki rendel, az mindenképp vizsgáltassa be egy ékszerésszel. Összehasonlítottam egy másik valóban VS gyémántos gyűrűvel és majdnem elsírtam magam, mintha az enyémben csak üveg lett volna, semmi csillogás..

Az ügyfélszolgálatossal volt egy kis szóváltás, a gyűrű visszaérkezése után 6 napot vártam, majd írtam e-mailt, h mi az isten van.

Másnap kerestek telefonon, hogy 3-4 nap a bevizsgálás, hogy visszakaphatom-e a pénzt, vagy milyen más mód van. Mondtam, h nincs más mód, mert a plomba a gyűrűn van és 60 napig elállhatok indokolatlanul! Érdekes módon a 3-4 napból 1 lett és másnap meg is kaptam a visszatérítést, de egy bocsánatkérő e-mail sem érkezett.

2021. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Balázs rolland válasza:
Óva intek mindenkit a Glamira-tól és termékeitől. Hamisított, gyenge minőségű termékek! Tanuljatok a hibámból: [link]
2023. ápr. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

MARADJATOK OLYAN TAVOL ETTOL A CEGTOL AMENNYIRE TUDTOK.

Egy magyar oldal tobb mint 15.000 forinttal olcsobban kinalta ugyanezt, viszont a kiszallitast nem tudtak elobbre igerni, nekem pedig az eskuvom kozelsege miatt az ido joval fontosabb volt mint a penz. A GLAMIRA altal igert datum megfelelt, de azert biztos ami biztos, vettem egy EXPRESS szolgaltatast is 6250 forinttert. Ami ezutan jott az egyszeruen nevetseges.


A vevo szolgalatuk mesterseges "intelligencia" azaz senki nem foglalkozik az ugyeddel es csak magyarul alig ertelmezheto elore megirt zoldsegeket irnak, minden tekintettel nelkul a helyzetedre. A fizetest egy holland ceg vonta le (semmi kozuk magyarorszaghoz, csak csinaltak egy .hu oldalt), mikkor egy hettel az eskuvom utan (ahol egy jatek gyuruvel hazasodtam, de OK, nem rontotta el a napot, igy is eletem legszebb napja volt) nem hogy szallitas de meg nyomonkovetesi szam kozlese sem tortent.


irtam hogy ez most mar annyira ovon aluli es meltatlan es amateur hogy inkabb a penzt adjak vissza. ignoraltak termeszetesen (nem hiszem hogy barmilyen korulmenyek kozt adnak vissza penzt), de masnap adtak egy nyomonkovetesi szamot...barmilyen uzleti teruleten messze elfogadhatatlan a viselkedesuk de datumhoz kotott (eljegyzesi, eskuvoi) ugyekben MESSZE, MESSZE keruljetek el oket.

2023. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én alapvetően elégedett vagyok velük, 2 éve egy barátom rendelt onnan gyűrűt eljegyzésre majd pár hónappal késöbb én is, amit sajnos nekem át kelett méreteztetnem mert elszámoltam magam és túl nagy lett.


Végig segitőkészen álltak hozzá a magyarnyelvű ügyfélszolgálat akik mindig készegesen felvették a telefont és segitettek a vissza küldésben (bát itt megjegyeznék egy apró hiányosságot azért hosszú volt mire átmérezték kb 4-6 hét a az igért 2-3 helyett.)


Majd idén vált aktuálissá az eskűvő és újra innen rendeltük a gyűrűket. Ami múlthéten csütörkön emg is érekzett vagyis pontosabban az egyik gyűrű, csütörtökön megreklamáltam péntek hajanlban érekzett válasz, hogy mit töltsek ki mit fényképezzek le és küldejm el nekik aznap el is küldtem majd szombat hajnalban jőt a válasz, hogy kivizsgálják, hétfő reggel 9-kor az asztalomon volt a csomag az összes hiányzó tételel.


Itt egyedül azt hiányoltam, hogy a segitőkész magyar telfonos ügyfélszolgálat megszünt és úgy tűnik az AI vette át az első kör szerepét.

márc. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!