Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés felbontása? Tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés felbontása? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok menyasszony,de rájöttem,hogy nem Ő az igazi.Mindenki azt gondolja körülöttünk,hogy mintapár vagyunk.Most borítom a bilit.Voltatok hasonló helyzetben?
2010. júl. 15. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam soha hasonló helyzetben, de mint eljegyző fél, én nem törődnék azzal, hogy ki mit mond. Ha nem ő az igazi, akkor innentől csak becsapnád őt is, magadat is. A szakítás a helyes döntés(kivéve ha te vagy az, Reni:D).
2010. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt a helyzet, azt leszámítva, hogy mi már házasok voltunk. Okosabb, hogy most borítod a bilit, mint később. Hajrá! Minden csoda 3 napig tart.
2010. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

:)))))))))

Nem ,nem Reni vagyok.Ez olyan aranyos

:)))))))))

2010. júl. 15. 14:30
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is elfogják majd egy idővel felejteni a pletykás vénasszonyok..különben sem kell törődni velük;)
2010. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jobb most "túlesni" rajta, mint később, amikor már házasok lesztek. Ha úgy érzed, nem szereted, nem illetek össze, akkor nem kell erőltetni, csak hazugság lenne mindkettőtöknek.
2010. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen helyzetben. Nem egyszerű, de ha úgy érzed, hogy jobb lesz nélküle, akkor meg kell tenned.

Nálunk is tulajdonképpen én mondtam ki a döntő szót, lehúztam a gyűrűt és visszaadtam. Eleinte nagyon furcsa érzés volt, hogy nincs rajtam, de utána már nem volt gond, főleg,hogy most már azzal vagyok, akit tényleg nagyon szeretek. Vele jó élni is :)

2010. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
pár napja döntöttem el,de bizonytalan vagyok.azt tudom,hogy nagyon jó ember,törődik velem,a családja is nagyon jó,a szüleim is imádják,de nem akarok vele lenni.attól félek,hogy esetleg később megbánom.de annyira irányít,hogy nekem semmi dolgom nincs.mindent eldönt helyettem,stb.
2010. júl. 15. 14:38
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen tapasztalatom. Bár, nem mondanám hogy ont ugyanilyen.

Tudni kell hogy az akkori barátaim, a rokonaim, családom mind az: "Keress egy férjet és semmi dolgod nem lesz!" típusúak, akik szerint jó ha a férj eltartja a családot én meg otthon gyöngysorral a nyakamban takarítgatok és frissen sült csirkét tálalok a fáradt férjemnek.

Megismerkedtem egy a fent említett pasival, jól mentek a dolgok aztán megkérte a kezem, persze család előtt akik mind azt várták hogy igent mondok, mondtam hogy egy kis idő kell nekem hogy átgondoljam (persze már akkor is vehettem volna ezt figyelmeztetésnek)szóval egy hétig hallgattam a szöveget hogy hogy lehetek ilyen és muszáj igent mondanom nem hozhatok szégyent a családra. Igent, mondtam 3 hónappal később rájöttem hogy mekkora hülye vagyok, nekem nem is való a házasság. Szóval felbontottam az eljegyzést. Mindenki fel volt háborodva, de lassan lenyugodtak. Ha úgy gondolod hogy neked így lesz a legjobb akkor ne számítson más. Jobb későn mint soha.

2010. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos benne, akkor ne hamarkodd el a dolgot. Gondold végig, ne csak egyszer, többször, több szemszögből is, nehogy nagyon megbánd, ha elhagyod. De továbbra is azt mondom, ha biztos vagy benne, nem illetek össze, akkor kár erőltetni a kapcsolatot.
2010. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
már hónapok óta ezen gyötröm magam.próbáltam hatni rá,hogy értse meg,nekem ez így nem jó,de nem változik semmi.pár napja döntöttem el,hogy véget vetek a kapcsolatnak.Szüleimnek elmondtam,akik kibuktak,hogy ezt így nem lehet.
2010. júl. 15. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!