Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak azért kérte meg a kezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért kérte meg a kezem mert terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Teszteltem pozitív lett ő az nap eltűnt 2 órára azt mondta barátjánal volt szerintem az nem igaz mert akkor felveszi a telefont.

Másnap elvitt vacsorázni és megkérte a kezem.

Nekem ez így olyan mintha azért kért volna meg. Szeretjük egymást nagyon de már 1 hete ezen jár az agyam.


2019. aug. 17. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Vagy vett egy gyűrűt 2 óra alatt.

33/f

2019. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
És ez miért számít? Ha vele akarod leélni az életedet akkor nem mindegy, hogy van-e gyerek vagy van-e esküvő?
2019. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem orulj, valakit meg ekkor sem vesznek el. Amugy szerintem mar gondolt erre korabban is, ezert cselekedett ilyen hamar. Eletszerutlennek tunik, hogy esze agaban sem volt, de egy nem tervezett gyerek miatt rogton meggondolta magat.
2019. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Diazepam ***** válasza:
100%

3 féle verzió jutott eszembe.


1. Gyorsan elment kidugni magát az exével, ezzel lezárva a múltat, majd másnap bűntudatból, figyelemelterelésből eljegyzett.


2. A szülei erősen benevelték, hogy gyerek csak házasságba születhet.


3. Tényleg nagyon szeret, gondolta übereli életetek egyik legszebb napjait.

2019. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha eddig tervben sem volt az esküvő, akkor valószínűleg tényleg azért kért meg, mert becsúszott egy gyerek. A régivágású, falusi srácokba ezt még mindig belenevelik.
2019. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2019. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Valoszinu. Miota vagytok amugy egyutt es mennyi idosek?
2019. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Sajnos így jàrtàl. Most màr mindig ott lesz benned, hogy csak a magzat miatt vesz el. Hiszen te magad eddig nem vàltottàl ki belőle olyan érzéseket, hogy feleségül szeretne venni. Különben rég megkért volna màr. Ha ràkérdezel se leszel előrébb. Nem valószínű, hogy bevallja.
2019. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó, nem tudom, miért írod ezt, szerintem nem von le a dolog értékéből, hogy terhes. Megjegyzem, hány nőt nem vesznek el terhesen sem, sőt ha megszült, akkor sem.


Kérdező, Te pedig ne aggódjál már mindenen. Ha nem akarna, terhesen sem jegyzett volna el, aki pasinak nem kellesz, annak ha a gyerekét várod, akkor sem kellenél. Szóval ne gondolkozz baromságokon légyszi. Sok boldogságot:)

2019. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván azért kérte meg, és nyilván a környezetetekben mindenki erre fog gondolni. Ezt nem mosod le magadról, még akkor se, ha valójában előbb-utóbb magától is eljegyzett volna.

Vigasztaljon a tudat, hogy tele van most az ország ilyen párokkal, én legalábbis ezt látom mindenhol. Évekig járnak, eljegyzés sehol, majd a csajszi fel lesz koppintva, és egyből jön a gyűrű, 5-6 hónapos terhesen meg az esküvő. A kétszínűek 1 évre rá még templomi esküvőt is rendeznek.

Én úgy gondolom, hogy inkább örülj neki, hogy van annyira becsületes a párod, hogy legalább a rajkó miatt el akar venni, mert sok nő még terhesen, vagy 2-3 gyerek után is csak pasim-csajom kapcsolatban él a párjával.

2019. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!