Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A volegenyem volt baratnoje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volegenyem volt baratnoje terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Harom evig jartunk utanna tobb mint fel evig szakitottunk de rajott hogy engem szeret kibekultunk. A volt csaja meg terhes a volegenyem szerint direkt csinalta mert erezte hogy nem szereti es ezzel akarta megfogni. A parom fizette a gyogyszeret is. Most mit tegyek?
2014. aug. 14. 10:07
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lehet "direkt" csinálni? Könyörgöm, ha alkalmilag kefél valakivel, nem lehet annyira hülye, hogy megbízik benne, hogy beszedi a gyógyszert...


A fiúd nagy kamus :) 3 év után szakítotok és rögtön rohan egy másik pinához, aztán amikor az már uncsi, jön vissza hozzád, te meg még be is dőlsz neki...


Dobd ki.

2014. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
96%
szóval abban a fél évben amíg nagyban sírt utánad,felcsinált egy nőt. ő gyereke, nem védekezett, ez van.
2014. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Tobb mint fel evig jartak. Amugy gyanus ez a terhesseg a paromnak is mert ra van irva minden a tajekoztatora.
2014. aug. 14. 10:13
 4/59 anonim ***** válasza:
95%

aki szexuális életet él, annak meg van a kockázata, hogy terhes lesz a nő.

hátom év után rögtön beleugrott egy másik kapcsolatba?

nagyon szeretett :) te ezek után hozzámész???

2014. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
95%

az ilyen férfi egy főnyeremény:D, én odaadnám a volt asszonykának, legyenek csak egy család.


szakítottatok, ő egyből fél évet járt komolyan egy csajjal (az azért már komoly, én ha nem szeretek valakit, 2 hét a max), és újra veled van, mellette még nem is védekeznek rendesen (nem ellenőrizte).


fura az élet, az ilyen férfiaknak (?) két nő is jut, a szerelem kategóriában meg tök normális fiúk vannak egyedül. durva.

2014. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Aki rendesen szedi az nem lehet terhes az igen aki nem szedi vagy kihanyja hasonlok. A barati koromben sem hallottam meg ilyenrol. Nem tudom mit csinaljak mert ez vegulis nem az o hibaja hogy a csaj nem szedte a gyogyszert. De igy meg nem tudom mit tegyek?
2014. aug. 14. 10:21
 7/59 Andizsuzsi ***** válasza:
97%

"volegenyem szerint direkt csinalta mert erezte hogy nem szereti"


Aha, a vőlegényed meg csak véletlenül volt rajta.

2014. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
90%

figyelj: ha nem szerette, akkor ugye gyereket sem akart tőle --> húzott volna kotont, mert ezzel bebiztosítja magát, de nem, gondolom élvezte a gumi nélküli dugást, itt a leve.


te is gumi nélkül dugtál ebben a félévben?

2014. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
68%

Hagyjuk már ezt, hogy aki szexel annak gyereke lesz. Ez hülyeség. Aki szexel és nem védekezik RENDESEN, annak lesz gyereke. Az ilyen "védekezés mellett" becsúszott gyerekek 99%-ánál kiderül, hogy nem volt rendben a védekezés.


A vőlegényed NEM védekezett, így járt. Én nem kötném vele össze az életemet, az biztos. Ha a nő így akarta megfogni, akkor mindent be fog vetni (főleg a gyereket), hogy tönkretegye a kapcsolatotokat. Állandóan jelen lesz az életetekben. Én ezt nem bírnám hosszú távon elviselni.

2014. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vőlegényed nem ismerné el a gyermeket, simán apasági vizsgálatot kérhet a kismama. Onnantól , amíg felnőtt nem lesz a gyerek, marad a vőlegényed gyereke. Annak minden vonzatával. Kb olyan helyzetben fog lenni, mint egy elvált apa. Innentől neked kell eldöntened, akarsz-e így élni vele.
2014. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!