Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 hete kértem meg a kezét de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete kértem meg a kezét de már baba cuccokat néz miért?

Figyelt kérdés

Tudja hogy nem lesz most gyerek csak kb 2 év múlva. Ezt már rég megbeszéltük

Boltba is ha meglát valami cuki baba cuccot akkor nézi 1 órát hogy milyen szep.

Most már itthon is nézi a telefonján mikor unatkozik de ennek mi értelme?


2019. aug. 18. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Ezt vele kell megbeszélni. Ha nem megy, inkább ne vedd el!
2019. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én is nézegetek autókat, pedig még 2-3 év mire venni is fogok egyet.
2019. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Örül, álmodozik.
2019. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Jaj nem kell mindent túl bonyolítani . Én eljegyzés előtt is nézegettem 😅 Már jó pár éve. . És nálunk is majd egy két év múlva van tervben. Nyugi. Sok nő ilyen 😀
2019. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azok mindig cuki dolgok, a baba cukkok, pedig még el se vagyok jegyezve. Husky videókat is nézegetek minden nap, mert nagyon tetszik az a fajta kutya, és egyszer mindenképpen akarok, de ahhoz kertes ház lenne jó, az meg még nincsen, és bőven nem csak 2 év múlva lesz...
2019. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Gumit húzzál azért, és vigyázz, nehogy ki legyen szúrva.
2019. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Gyorsan fel akarja venni az új csokot
2019. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Mar csak rajtad mulik, hogy tenyleg 2 ev mulva lesz-e gyerek. Nem ismerjuk a baratnodet...
2019. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Én is nézegetem, mert tényleg cukik. Nekem nincs hátsó szándékom vele, kb 3 év múlva tervezzük a gyereket. De mivel, ahogy felettem is írják, nem ismerjük a barátnődet. Jobb ha vigyázol, nehogy mégis idő előtt csússzon be a baba.
2019. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
én is megnézem a cuki baba holmikat a boltban, mégsem szeretnék gyereket. Az eljegyzés utáni időszak felkészülés a feleség és anyaszerepre is egy kicsit. Ha 2 év múlva szeretnétek babát, akkor kb. 1 év múlva el fogtok kezdeni ezen "dolgozni", az meg hip-hop elérkezik. A barátnőd csak készülődik az anyaságra. Ez egy hosszú időszak, mire nőből anya lesz. Ne aggódj. Esetleg hozd szóba újra, hogy megerősítsd benne, hogy 2 év múlvára tervezitek.
2019. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!