Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rászoruló kismamanak nincs...

Rászoruló kismamanak nincs olyan hely ahol baba cuccokat kérhet adományként?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 14:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt az oldalt javaslom, nagyon aranyos emberek vannak itt:


www.szivesseg.net


:)

2014. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Vöröskeresztnél.

Védőnőtől és családsegítőben is meg lehet kérdezni, tud-e olyan anyukát aki szívesen odaadná a már nem használt babacuccokat.

2014. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Írd le itt is, mire lenne szükséged, hátha tudunk segíteni! :)
2014. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket meg nézem és meg próbálom! Védőnő sajnos nem tud segíteni, család segítős meg közölte, hogy ő szívesen örökbe fogadja ha nem tudom be szerezni a dolgokat. Újszülött ruhánk nincs még pelenka popsitörlő,Táp, cumisüveg és etető cumi,orrszívó,lepedő, ágynemű.
2014. nov. 5. 14:21
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2014. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Fb-n is van egy jó kis csoport,sok kedves emberrel.A neve ne tévesszen meg,bármit lehet kérni.


Ne dobjunk ki a megmaradt ételt.Ajándékozzuk oda,akinek nincs mit ennie.Már minden babaruhát elajándékoztam,de lehet 1-2 dolog maradt még.

2014. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
En is szoktam a vedonovel kuldeni szoval nem vagyok szivtelen, de itt most megfordul a fejemben, h net van, pelenka meg nincs??
2014. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Minden településen van vöröskereszt, karitasz meg ehhez hasonló jótékonysági szervezetek, akik tudnak folyamatosan segíteni.

Nálunk a védőnői váróban van egy kis faliújság, a szülők hirdetéseinek, ilyen helyre is tehetsz ki egy kis papírt, hogy elfogadsz ezt azt.

Hol laksz, lehet én is tudok segíteni?

2014. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
olx-n is szoktam olyan hirdetéssel találkozni hogy szívesen fogadna kinőtt/megunt babaholmit.
2014. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán pár ezerért (egy havi net) 50db-os fullos csomagokat lehet venni...
2014. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!