Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen cuccokat vittetek a...

Milyen cuccokat vittetek a babatoknak a korhazba?

Figyelt kérdés
Itt nalunk 3 napot tartanak bent szuleskor. Teli babanak miket erdemes bevinnem a korhazba?

2014. dec. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ ruhát adnak, vagy neked kell vinni. Nálunk a kórházi ruhában voltak a babák, így ami kellett, pelus, popsitörlő, popsikrém, textilpelus, cumi, cumisüveg.
2014. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem adnak semmit a korhazban, mindent nekem kell vinni
2014. dec. 4. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Pelenkát, törlőkendőt,eldobható pelenkázó alátétet, bodykat, rugdalózókat, textilpelenkákat, babaplédet egy vékonyabbat és egy vastagabbat, törölközőt , 1 vékony sapkát, cumisüveget és egy cumit is. Ezeken kivül még popsikenőcs és a köldökápoló cuccok kellettek, azokat adtak.

Hazamenetelre: body, rugdalózó, vastag sapka és bundazsák , babahordozó.

2014. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
korház függő. elvileg adnak kelengye listát ha kérsz a szülészeti osztályon. nekem kellett vinnem rögtön egy törülközőt, amibe becsomagolták a szülés után. ruhát minden nap adtak rá, de pl. kis kesztyű a körmére nem jutott, jó hogy vittem be. hazahozós ruhát vittem neki, akkor törlőkendőt és pelenkát, mert ezeket szerintem sehol sem adnak. takarót adtak az nem kellett. a fürdetéshez sem kellett semmi. sapkát vihetsz be, nem tudom minden babának jut e nálatok, és hogy mennyire fűtöttek a kórtermek...de gondolom azért csak 20 felett van, a felett nem kell sapka.
2014. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!