Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan hozzam vissza a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam vissza a szerelmet a kapcsolatba, ha az én részemről múlt el?

Figyelt kérdés

A barátom meg akarja kérni a kezem, én viszont úgy érzem, már nem vagyok szerelmes belé.szeretem őt, jó ember, remek társ, de néha azt gondolom, hogy a megszokás miatt vagyok vele.kint élünk külföldön,általában csak egymással beszélgetünk...lassan egy éve már így megy:együtt dolgozunk,szinte mindig együtt vagyunk.ez probléma lehet?

Nem is értem magam. Hogy tudom őt kevésbé szeretni, mint ő engem? Ő a legjobb ember az életemben.Mindig mellettem volt, sok nehéz időszakon átsegített. Tisztel, szeret, és mindent megtesz értem. Tudom, hogy nem ezt érdemli, de sajnos ezt érzem. Mit tegyek?



2019. szept. 2. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire elmúlt a dolog akkor már semmit, szakíts. Gondolom magába a kapcsolatba semmi energiát nem fektettetek, azt vártátok, hogy magától működik és megmarad a szerelem de ez nem így működik. Hiába adjátok meg a kapcsolat anyagi alapjait, hiába vagytok együtt sokat ha ez nem minőségi idő és magáért a kapcsolatért semmit nem tesztek. Elnyomták a hétköznapok, és már annyi ideje nem szereted, hogy szerintem ez nem visszafordítható. De senkivel nem szabad azért együtt maradni mert emberileg jó, ez kevés egy boldog párkapcsolathoz.
2019. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod Te azt a szerelmet erőltetni?Nem hinném,hogy sikerül, és ahogy előttem is írják, ne is törekedj rá.


Attól,hogy jó ember és remek társ nem fog működni a szerelmetek, egy barátnál jó tulajdonságok ezek.


Még mindig észszerűbb most megtenned a lépést a szakítás felé mint benne maradni egy olyan kapcsolatban ami már vélhetőleg most halálra van ítélve.

2019. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elmólt,már sehogyA szerelmet nem lehet kierőszakolni.Ha úgy érzed nem fog müködni a kapcsolat szerelem nélkül akkor jobb ha szakitotok,mert tönkre vágod mindkettőtök életét.
2019. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem az szerintem természetes, hogy nem tart örökké. Ez általában átalakul szeretetté, ami egy mélyebb kötődés. Az szerintem abszolút probléma, hogy csak egymással vagytok. Szeretem imádom a páromat és ő a mindenem, de nekem fontos az, hogy egy kicsit külön is létezzek tőle. Ha nem jut időm a saját dolgaimra vagy nem töltök időt a baráátaimmal hosszú ideig, már érzem, hogy kínlódom. Nem azért mert nem szeretem a páromat, szimplán mert igénym van arra is. Ha meg megvan a kis külön töltött időm akkor érzem magamon, hogy a vele kettesben eltöltött időt is jobban tudom értékelni.
2019. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!