Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek ha nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem merem elmondani?

Figyelt kérdés
Három év járás után a pasim megkérte a kezem, de most kezdenek előjönni a félelmeim a házassággal kapcsolatban. Ezt el is meséltem az exemnek aki énekes egy zenekarban, sírtam is hogy félek hogy a kapcsolatunk nem lesz már ugyanolyan. Kiborultam, ö próbált nyugtatni és elkapott a hév, lefeküdtem vele. Most gyötör a bűntudat, félek bárkinek is elmondani. Mit tegyek? 23/N

2015. nov. 21. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
ne mondd el senkinek. mire mennel vele? csak a sajat buntudatod szuntetned meg azzal, hogy atharitod a szar erzeseket a partneredre. kell az neked? tartsatok gondosan titokban!!!!
2015. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Igen?Az exednek volt merszed elmondani? A pàrodnakeg meg nem? Mert egyébként elmondanàm,hogy sokan reagàlnak kisebb pànikkal a jövő miatt. 3 év azert nem olyan rövid idő ,sokminden volt,amit meg.kellett beszélnetek, biztos megértette volna és elmagyaràzta volna,hogy azért kért feleségül, mert szeret.

Ha egy csepp emberség van benned,elmondod neki. Mert nem érdemli meg, hogy egész életen àt hazugsàgban éljen és abban a tusatban,hogy van egy rendes felesége.

Te nemhogy férjet nem érdemelsz,de még egy kapcsolatot sem.Semmit. De nem ez volt a kérdés. Mit csinalj? Mondd el neki. Ha félre tudtàl k**i, ezt is meg tudod tenni.

Ès csodalkozik pàr ember,hogy a férfiak miert àltalànosìtjàk a nőket?

Nem kell rajta meglepődni.Senki ne is tegye fel többet ezt a kérdést.Most megvàlaszolom: Mert az ilyenek megszégyenìtik az egész női nemet!!!!!

2015. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne őt hívd zenélni az esküvődre. Buta pits@ vagy amúgy. Előre sajnálom a szerencsétlen barátod, aki biztos most boldog mert lesz egy rendes felesége. JA, nem
2015. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
*pàrodnak meg nem
2015. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen mondd el a párodnak! hazugságra már ne építsd a házasságot. Bár szerintem így nem lesz belőle semmi. De mindenképpen el kell mondanod! Amúgy ott az ex is hibás volt, hogy ezt meg merte tenni, úgy hogy tudta mi a helyzet! De főleg te voltál a hibás, hogy nem azzal osztottad meg akit állítólagosan szeretsz!
2015. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Most akkor az énekessel vagy? Mit mondtál a pasidnak, hogy miért hagytad ott?
2015. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ribi
2015. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen kérdésekről mindig azt gondolom, h tuti kamu, de annyi ilyen van, h nem lehet mind az, de azt meg nem tudom megérteni, h mi az, h elkap vkit a hév, mikor elméletileg szeret vkit, hirtelen beindul a punci, elkezd bizseregni, de előtte még bekapja a vacsiját a nyelestojást, vagy mi? Erről mesélne vki nekem? Én ezt elképzelhetetlennek tartom vmiért, pedig másik nemből vagyok. Vagy dugni akarok vkivel, vagy nem, de nem kap el a hév, ha van bnőm.
2015. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Istenem..

Nekem is tavaly kérte meg a barátom a kezem, szintén 3 éve jártunk. Sőt, én is kurv*ra megijedtem meg beparáztam, mert nem tudom magam elképzelni házas/anya/család szerepben. sokkolt.


Ő volt az első, illetve az egyetlen akkortájt, akinek ezt el is mondtam, hogy igen, nem tudom készen állok-e, meg hoyg megijeszt kicsit.

Tudod mi volt? Megnyugtatott. Akkor abban a pillanatban el is múlt.

24/l


Te döntésed, mit lépsz. Ha nem kamu a kérdés, akkor még van hova fejlődni. Ezt lehetett volna szebben és több gerinccel is intézni.

24L


Ja és a bűntudat nem fog elmúlni gondolom, csak ha elmondod neki. Nekem legalábbis szerintem nem múlna..

2015. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha a pároddal, aki szeret téged azzal nem nyugtatott volna meg a szex? és bűntudat se lenne legalább :)
2015. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!