Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párom múlt héten volt urológus...

Kérdésekzöme kérdése:

Párom múlt héten volt urológusnál, kiderült hogy nagyon kevés az életképes spermája.20 millióhoz képest neki 200 ezer a jó. Valakinek ilyennel kapcsolatba tapasztalata?

Figyelt kérdés

Páromnak nagyon sok ételallergiája van, glutén, laktóz, cukor, zöldségek, gyümölcsök, ezért nagyon figyelmesen kell étkeznie, persze vitaminokkal megpróbálja pótolni, de...Megy majd hormonvérvételre jövő héten, hát ha abból több minden kiderült.

Valakinek esetleg ezzel kapcsoaltba valami tapasztalata?



2017. febr. 9. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyik barátnőm férjénél is ez volt. Kapott rá valami gyógyszert, rá két hónappal pedig már teherbe esett a barátnőm! :) Reméljük nálatok is lesz megoldás :)
2017. febr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh, hát ez nagyon jól hangzik! :) Reménykedem benne hogy semmi "újat" nem fog a vérvételnél kiderülni...Ez is eléggé lelombozott, de muszáj pozitívan hozzá állnom, így erősítem páromat is. :)
2017. febr. 9. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami Fer 14 nevu tabletta segitett a baratnom parjanak. :) aztan 3-4hònap múlva jött kb a csodafiù!:)
2017. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erről olvastam én is már, de ilyen kevés spermára elég lehet az?
2017. febr. 9. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni.
2017. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!