Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vajon hallgatnom kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hallgatnom kellene ezekre a jelekre? 26/N

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve vagyunk együtt, de szinte csak az első fél évben voltam boldog ebben a kapcsolatban. Azóta változtak a dolgok. Mindketten szülőknél lakunk még. Az a furcsa, hogy mikor pár hónapig munkanélküli voltam, akkor is ugyanúgy boldog voltam, több közös program volt és már alig vártam, hogy pénteken kimehessek hozzá hétvégére. Mikor egy helyen kezdtünk dolgozni az elején még hétköznap is ott voltam pár napot, de egyre jobban kezdtem azt érezni, hogy itthon jobban szeretek lenni. Már nem örömmel és boldogsággal mentem ki. Ez azóta csak rosszabb lett, mivel a szülei mindig azt hitték, hogy majd oda fogok költözni, de nem tudtam oda beilleszkedni, mivel zárkózott csendes vagyok és még velük se tudtam igazán összebarátkozni. Zavarja is őket, hogy nem nyitok feléjük és az utóbbi időben már cseszegetni is szoktak néha(főleg anyuka). Ez is közrejátszott hogy nem akarok soha odaköltözni. Mostanában pedig már a párommal is sokszor veszekszünk, mert nem tetszik neki, hogy már csak szombaton megyek ki vasárnap haza ugyanis ahol együtt dolgoztunk elküldtek pár hónapja(nem az én hibámból). Ha ketten vagyunk a házban, mert szülei pár napig nincsenek akkor se tetszik neki hogy én ott teszem a dolgom mosogatok, takarítok stb. Mindig mondja ne takarítsak menjek oda hozzá, de én meg nem tudom otthagyni a sok tennivalót. Lassan az együttléteket se szeretem, mert mindig csak ő akarja én meg a kedvéért belemegyek, hogy ne bántsam meg. Viszont múltkor már visszautasítottam, amire nagyon megharagudott, hogy ez így nem jó. A másik, hogy azt álmodtam el akar jegyezni szülinapomkor legalábbis sejtettem. Ahogy közeledett a nap egyre idegesebb lettem és megijedtem majd elkezdtem sírni, hogy én ezt lehet mégse szeretném. Úgy éreztem magam mintha birtokolni akarna és közben nem is azt érzem amit ő. Egyre több ilyen furcsa álmom van. Hallgatnom kellene ezekre? Ő jövőt tervez velem összeköltözés stb.
2019. szept. 3. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Te beteg vagy , nehari ?

7 végente tudsz a paliddal talizni, erre az az első, hogy nekiállsz takarítani a házuKban??

Mondd hogy kamu.

2019. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted már, ne legyél vele. Keress olyat akit tudnál te is szeretni.

És semmiképp nem költöznék a párom szüleihez. Albérletbe kell menni kettesben.

2019. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1/2

Nem akkor szoktam takarítani, csak mikor szülei nincsenek otthon pár napig nyilván nekem kell ezeket megcsinálnom, mert párom nem igazán szokott segíteni.

2019. szept. 3. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ezek a jelzések nem sok jót mondanak.Mindenesetre ne költözzél össze vele.
2019. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatbhól mondom, ha nincs kedved a szexhez ne menj bele. Attól hogy a párja vagy még nem kell mindig vágynod a szexre és ha csak bűntudatból mész bele azzal csak kiölöd magadból a későbbi vágyakat is. Az írásod nem teljesen egyértelmű, de próbáld meg végig gondolni, hogy mi az ami zavar a kapcsolatotokban és azt is végig gondolni, hogy lehet-e ezen változtatni. Az írásodból az jön le, hogy az a baj, hogy nem tudsz beilleszkedni a családjába úgy meg nem szívesen mész oda. Gondold végig, hogy ennek köze van a párodhoz is, vagy csak a helyzethez. Én is voltam olyan szituban, hogy kényszerből odaköltöztem a páromhoz aki az anyukájával és a nővérével élt együtt. Cukik voltak, az anyukája egy tündér volt mégsem azt éreztem, hogy léptünk egyet előre a kapcsolatunkban, hanem hogy egyik anyuszállóból átkerültem a másikba. Egyszerűen nem tudtam magam otthon érezni és hiányzott az, hogy csak ketten legyünk a párommal. Sajnos ő ragaszkodott ahhoz, hogy ne költözzünk el, mert minek költöznénk külön és fizetnénk az albit mikor az anyukájánál nagy a haz és nem kll fizetni a lakhatásért. Egy évig ment ez így aztán nem bírtam tovább és véget vetettem a kapcsolatnak. Azóta mostanra az aktuális párommal élek együtt teljesen külön és mérföldekkel más minden. Egyszóval vedd számításba, hogy ezeket az ellenérzéseket mi váltja ki, lehet nincs köze a páordhoz, vagy nem teljes mértékben, ha meg ő ennek a generálója akkor érdemes elgondolkodni a szakításon ha úgy érzed nem vagy mellette boldog.
2019. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

"Nem akkor szoktam takarítani, csak mikor szülei nincsenek otthon pár napig nyilván nekem kell ezeket megcsinálnom, mert párom nem igazán szokott segíteni."


De könyörgöm,MIÉRT TE TAKARÍTASZ MÁS HÁZÁBAN??

Nem köll szexelni vele ha nem akarsz ( nekem viszketne a p.ám egy hét után de ez én vagyok), nézzetek tv-t, meg ilyesmi.

2019. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ennek a kapcsolatnak. Látszólag nem vagy belé szerelmes, nem megy vele a szex, sőt, csak az ő kedvéért mész bele. Birtokolni akar téged, ráadásul úgy képzeli a közös jövőtöket, hogy te beköltözöl az ő szüleihez. Akiket nem kedvelsz. Miért vagy vele?? Nem akarlak megbántani, de úgy tűnik, hogy csak anyagi biztonságot ad csak neked, hiszen most sincs munkád...
2019. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolat elfáradt és kifulladt. Ebben ennyi volt, kár erőltetni.
2019. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az is fura, h csak Te mesz hozzajuk. Miert nem a ferfi "udvarol"?

A masik: termeszetesnek veszi, h helyette takaritasz, de ha nem kivanod a szexet haborog...

Nyulcipo!!

2019. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!