Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon hallgatnom kellene anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hallgatnom kellene anya “megérzésére” ezzel a fiúval kapcsolatban? 22/L

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot néhány napja egy bárban, nagyon szimpatikus és nagyon jól kijövünk egymással, van egy furcsa érzésem, hogy ö mas mint a többiek, hasonló a személyiségünk és nagyon könnyen el tudtunk beszélgetni mindenröl.

Sajnos ellentétes váltásban dolgozunk és a második randink csak szombaton lenne, amit ö mar elöre megtervezett.

Közben èdesanyam akivel mar nem lakunk együtt érdeklödött mi történt velem a hétvégén én elmeséltem neki, hogy megismertem egy nagyon aranyos srácot, anya rögtön -ahogy általában- képet kért róla és elmondta, hogy az ö véleménye szerint ez egy komolytalan alak, aki csajozik, nem lehet rá számítani és ha nem találkozik velem csak szombaton, akkor nem vagyok annyira fontos.

Sokszor csinálja ezt és még ha legtöbbször nem is csalnak a megérzései azért rendesen kiábrándít az adott illetöböl. Legyen ez akár baràtnö vagy fiú akivel ismerkedem. Ezzel annyira paranoiddá és gyanakvóvá tesz engem, hogy általában elromlanak a kapcsolataim még mielött elkezdödnének.

Lehet nem kellene rá hallgatnom, de mégis az anyám és tudom, hogy csak jót akar, de ezzel a negatív hozzáállással eléggé elveszi a kedvemet mindentöl.


2018. aug. 14. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Egyrészt anyád előítéletes, másrészt valószínűleg igaza van, mert valami extrém jóképű "menő arc" az új barátjelölted, ahogy az lenni szokott.


Ne hallgass rá, elég lesz akkor picit ráfaragni mikor ott lesz az ideje. A világ márcsak ilyen.

2018. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Anyád fél, hogy egyedül marad, ezért beszél le mindenkiről. Szerinted tényleg egy képről jobban meg tud ítélni valakit, mint te egy személyes találkozás során?
2018. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A srac teherbe ejt aztan nezhetsz
2018. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy már a találkozast is meg akarja akadályozni, mert maga mellett akar tartani. Lehet, hogy a végén kiderül, hogy link alak, de egy fotóról édesanyád ezt nem fogja tudni megállapítani.
2018. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyám is csinált ilyet régen,de elmúlt ez a dolog.Meghallgatom mit mond,de én döntök.Hozzá kell tenni sokszor igaza van,de nem mindig és mindenben.
2018. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az anyukák nem jó tanácsadók, hiszrn nrkik minden pasi aki a lányukra megy az rossz. De most tényleg igaza van véletlenül, mert bárban felszedés nem hosszútávú szokott lenni, valószínűleg megdug, megvan a skalp, és lép.
2018. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lesz mindig ott èdesanyàd hogy tanàcsot adjon, idővel neked kell majd döntened.


Ismerd meg a sràcot ès utàna döntsd el hogy neked megfelel-e. Nem èdesanyàdnak vagy màsnak kell megfelelnie!

2018. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje lesz inkább a saját megérzéseidre hallgatni, elég "nagy" vagy már hozzá... Legfeljebb gyorsabban túlleszel a " kötelező" tapasztalatszerzéseken.
2018. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!