Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiúk Ti hogy kértétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Ti hogy kértétek meg a barátnőtök kezét, ill. lányok Nektek, hogy kértétek meg a kezeteket?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztatok rajta fiúk?


Ti lányok,mennyire voltatok meglepve,meghatódva?



2019. szept. 13. 15:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kérték meg*

Bocsi:)

2019. szept. 13. 15:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglepi volt akkor, de egyébként nyilván tudtuk, hogy efelé haladunk. Bőgtünk mindketten, kicsit olyan volt, mint a Jóbarátokban Chandler és Monica. 😂
2019. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első! Elmesélnéd milyen volt,hogy történt meg? :)
2019. szept. 13. 15:23
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

12 órás munka után este, kiöltözött és az évfordulónkon kérte meg a kezem.

Meglepődtem, mert addig házasság ellenes volt.

Utána lefeküdtem aludni és mentem másnap hajnalba dolgozni.

2019. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Már együtt laktunk, akkor még albérletben.

Éppen egy komoly beszélgetésben voltunk, a kanapén ücsörögtünk egy pohár bor mellett. Jövőbeni tervek, ábrándoztunk a házon, gyerekeken. Egyszer csak benyögte a kérdést, hozzámegyek-e.

Nem volt eljegyzési gyűrű, se romantikus vacsora meg kiöltözés meg térdelés. Csak egy kérdés. De nem is kellett, utálom a giccseskedést és a felfordulást. Nem vagyok romantikus alkat sem, és mégis nagyon boldog voltam :)

Most már házasok vagyunk, útban a gyerek a saját házikónkban, minden akkori kanapén beszélt tervet megvalósítva.

Hát ennyi a történet :)

2019. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Szakítottunk. Pár héttel később kikönyörögte, hogy találkozzunk. Elmentünk sétálni, hogy nyugodtan tudjunk beszélgetni. Egy parkban, egy csendes, virágos, eldugott helyen egyszer csak elővette a gyűrűt és megkérte a kezem. Úgy meglepett, hogy igent mondtam. Másnap átköltözött hozzám. Egy évvel később összeházasodtunk. Ennek 6 éve.
2019. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem amolyan félig meglepi volt. Tudtam, hogy jön, beszéltünk róla korábban, de nem tudtam, pontosan mikor és milyen körülmények között.


Délelőtt szólt a párom, hogy most megejthetnék azt a rövid túrát a közeli erdőben, amit néhány hete mondogattam neki (abszólút nem emiatt csak már régen voltunk ilyesmi programon). Egy domb tetejéről az egész falut be lehetett látni - beszéltük, hogy mi hol van, stb. Aztán egyszer csak elkezdett furán viselkedni, láthatóan zavarban. Mondott pár kedves, romantikus mondatot, de többre érezhetően nem volt felkészülve, mert utána kezdett kicsit összefüggéstelenül beszélni. Persze eddigre már könnyeztem a meghatódottságtól, és pontosan tudtam mi következik, ezért közbe vágtam, hogy "Jól van, Kicsim, kérdezd meg!". Ő letérdelt, elővett egy gyűrűsdobozt (erre nem is számítottam, mert rövid jegyességet szerettünk volna), elhangzott a kérdés, amire először nem is nagyon lehetett érteni az igen, mert annyira meg voltam hatódva, ezért kénytelen voltam megismételni magam, és akkor ha már ez volt, még néhányszor megismételtem az igent, csak úgy... Mondtam neki, hogy nem tudom, melyik kézre kell húzni, de nem volt baj, mert ő tudta.


Tűzött a nap, szép volt, nagyon. :)

2019. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát a miénk vicces volt 🤣

Aznap éppen apánál voltam mert amúgy ritkán találkozunk. Este hazamentem és leültem enni, közben párom letérdelt elém és kérdezte, hogy hozzám jössz? Én meg eskü nem hallottam annyira éhes voltam 🤣 Majd lenéztem, hogy te meg mit csinálsz? Erre kérdezte mégegyszer ekkor már a nyakába ugrottam 😃 Másnap kiderült hogy 9 hetes terhes vagyok 😊

2019. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy hétvégi kiruccanás alkalmával kérte meg a kezem. Nem ért váratlanul,hiszen előtte beszélgettünk már a közös tervekről és gyűrűket is nézegettünk.

Elmentünk túrázni, majd elkezdett beszélni a közös jövőnkről meg kérdezgetni arról,hogy mit gondolok a kapcsolatunkról,közben mindig meg akart állni,vagy egy szikla tetején vagy az erdőben,majd végül egy tóparti kis padra ültünk le, láttam,hogy nagyon zavarban van,de akkor már tudtam,hogy mi fog történni, letérdelt elém és megkérte a kezem. Egyszerű kiránduló ruhában voltunk,senki nem volt körülöttünk. Egyszerű és nagyon aranyos lánykérés volt. :)

2019. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kitalàlta, hogy vegyünk egymàsnak ajàndékba gyűrűt, 1 hónapja jàrtunk, nem gyanakodtam :). Megvettük, közben àtugrottunk hozzà, hogy összepakoljunk pàr dolgot, mert strandra készültünk a haverjaival. Pakolàs közben egyszer csak elém térdelt, elmondta, hogy nagyon szeret és velem akarja leélni az életét, és megkérdezte leszek- e a felesége:) Igent mondtam, aztàn szexeltünk egy nagyot, majd picit késve de elindultunk a strandra. Ez 9,5 éve volt, azóta is együtt❤️, 8 éve hàzassàgban is😊

Tudtuk mindketten, hogy összetartozunk, és lesz hàzassàg, màr az elejétől fogva, de ilyen hamar nem szàmítottam a nagy kérdésre:)

2019. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!