Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kivel tudnék ilyen eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel tudnék ilyen eljegyzési gyűrűt csináltatni és kb milyen összegben?

Figyelt kérdés
Beszélgettem a párommal arról, milyen gyűrűk tetszenek neki. A barátnőm azt mondta, neki nem kell drága gyűrű, már csak azért sem, mert szeretné minden körülmények között hordani és amúgy sem támogatja a gyémánt bányászatot. Szóba jött a cirkónia, most viszont nagyon tetszenek neki a színes kövek, pl. a rózsakvarc és a színezett zafír. A neten utána is néztem ezeknek, de szinte sehol nem találok olyan színű zafírral, amilyennel szeretné, rózsakvarcot meg még egyáltalán nem találtam. Érdemes lenne csináltatni? Kivel? Körülbelül mennyibe kerülne? Mondtam, hogy nekem megéri a magasabban összeget, hiszen remélem most az egyszer veszek ilyesmit, de a párom ötven körülivel, vagy kevesebbel egyezne ki. Természetesen a számlát nem mutatnám neki, de azért becsapni sem akarom.
2019. szept. 23. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem ökölszabály, hogy jeggyűrűre 1 havi fizut áldozunk?


Hát, menj be pár boltba, én ott vettem gyűrűt, majd ott segítenek.

2019. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"1 havi fizut áldozunk"


Na ne már. Az sok lesz. Szerintem max 20-30 ezer amit ér, különösen ha csak a szimbolika számít és nem a felvágás. Bár akkor már vehetnének fuxot is, az se lenne kevésbé ízléstelen!

2019. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy több százezres gyűrű akkor sem kellene neki, ha simán megengedhetnénk, mert megőrülne, ha véletlenül lecsúszna az ujjáról, elhagyná stb. Szeretné éjjel-nappal hordani.
2019. szept. 23. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress egy ötvöst, és kérdezz rá! Ha aranyból akarod, és van olyan régi ékszer, amit erre nem sajnálsz feláldozni, akkor még olcsóbb.

Ezüstből se drága.

De jó, rutinos ötvöst keress! Képet is vigyél, hogy mire gondolsz!

A rózsakvarcot nem mindig szokták lapra csiszolni, de úgy nem olyan szép.


Készen is kapható.

Olcsóbb:


[link]


Drágább:


[link]



Ötvösnél a kettő között lesz az ára, nem kell a márkát megfizetni, de azért látszik, hogy van különbség egy 8ezres és egy 80 ezres gyűrű között (elég rendesen).

2019. szept. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!