Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megéri ékszerésszel csináltatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ékszerésszel csináltatni az eljegyzési gyűrűt vagy nem lesz jobb/szebb/olcsóbb/minőségibb mint, ha az internetről rendelném?

Figyelt kérdés
Megtaláltam a tökéletes gyűrűt az interneten. Egy sárga arany gyűrű 0,13karátos gyémánttal. 97ezer Forint örökélet garanciával díszdobozzal. A gyűrű súlyának 2,05gramm van megadva. Ennyi pénzből egy ékszerész nem lehet, hogy hülyén hangzik, de nehezebb gyűrűt csinálni ami ugyanúgy néz ki? Gondolom minőségibb lenne valamint tartósabb is ha több benne az arany. A gyűrű egyszerű mint egy bot egyébként nem egy túlgondolt dizájn így egy jó ékszerészen biztos nem fog ki a megvalósítása. Tapasztalatokat írnátok? Biztos járt már valaki hasonló cipőben. Előre is köszönöm!

2015. jan. 30. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

és te vinnél aranyat?

mert számold bele:

- arany

- kő

- munkadíj

és így lehet, hogy többre jössz ki, de vidd el a képet és kérdezd meg

milyen a gyűrű?

2015. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha a googleba rákeresel erre: WESAu-205 akkor az első találat. Vinni éppenséggel tudnék nem használt arany gyűrűket csak azok nem tudom milyen minőségűek, tudna e belőlük dolgozni vagy mennyibe számolná be :) na gyémántot azt nem tudok vinni :D
2015. jan. 30. 09:32
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

"Örök élet garanciával"

Egy 2,05 gr súlyú gyűrű? Nem tudom mekkora kő lehet benne, gondolom pici, de a súlyba még az is benne van. (már amikor eladják, mert bevételkor kiveszik, nem mérik az arany súlyához)

Ez nagyon vékony gyűrű lehet, el nem tudom képzelni, hogy tartós legyen, márpedig annak kellene lennie. Az én jegygyűrűm 6,5 gr kő nélkül.

Szerintem nézz jobban körül.

2015. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt hadd kérdezzem már meg kedves utolsó válaszoló, hogy az a több mint 6grammos gyűrű mennyi volt?
2015. jan. 30. 09:41
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Az aranyárun hatalmas adók vannak, ezért van az, hogy az üzletből kilépve már csak a töredékét éri. Abban is biztos vagy, hogy a házasság nem fog felbomlani rövid időn belül ? Ismeretségi körömben volt olyan, hogy 5 év együttélést követő összeházasodás, majd olaszországi nászút után hazaérve azonnal beadták a válókeresetet.
2015. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom az ismerőseid, de én biztos vagyok a dolgomban és abban is, hogy nekem Ő kell :) többszörösen átgondolt, megalapozott döntés:)
2015. jan. 30. 10:04
 7/16 anonim ***** válasza:

Off: Egy 2 grammos köves eljegyzési gyűrű nem vékony, annak nem is kell vastagnak lennie. Nekem ekkora van és nagyon masszív. A karikagyűrűm nekem is 5 grammos..


On: Nem biztos, hogy megéri csináltatni, ha nincs aranyad. De ha viszel aranyat, akkor olyan 30-40000-rel lesz olcsóbb. Nálunk az ekkora gyémánt olyan 50-60e lehet, plusz munkadíj 4000-4500/gr.

2015. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3. Vagyok. Az enyém már 15 éves, sajnos így nem összehasonlítható az ára a jelenlegi árakkal. De ennyi idő után sem kopott meg, formálódott el.

Nem karikagyűrűről van szó, csak eljegyzési?

Én nemrég kaptam egy köveset, 3gr, de nagyon nem néz ki tartósnak.

2015. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt karikagyűrűnek szánod vagy "csak lánykérőnek,eljegyzésinek"?


Karikának szerintem nem a legmasszívabb, én vastagabbat válasznék, mert ugye egy életre szól, de ha ez eljegyzési gyűrű lenn, annak szerintem megfelel, bár az ára nekem egy kicsit sok, ahhoz hogy csak eljegyzési gyűrű...

2015. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
'csak' eljegyzési gyűrűnek szánom:) karikának nyilván karcsú lenne. Köszönöm a válaszokat
2015. jan. 30. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!