Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti rendelnétek eljegyzési gyűrűt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rendelnétek eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Sajnos magyar oldalon hiába nézelődöm, a legtöbb gyűrű ugyanolyan. Szeretnék kicsit különlegesebb gyűrűt adni a kedvesemnek, valami nagyon kecses és finom darabot. Természetesen a legjobb lenne, ha élőben láthatnám az ékszert, de sajnos eddig üzletekben is tucat ékszereket mutattak. Etsy.com-on néztem pár szépséget. Bevállalnátok? Vagy milyen oldalt ajánlotok, ami lehetőség szerint magyar? Köszönöm előre is.
2019. szept. 24. 10:27
 1/7 Derwer ***** válasza:
24%

Menj el egy ékszerészhez... Vannak modellek, amiket szeméylre lehet szabni, meg megtudod vele beszélni, hogy mit szeretnél.


Én Karlnál csináltattam. És pl színes gyémántot rakattam bele.

[link]

2019. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem gyűrűt, habár nem eljegyzési gyűrűt, de semmi baj nem volt vele. Egyébként meg szerintem simán vissza veszik ha nem tetszik végül.
2019. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha különlegeset akarsz, ötvöst keress inkább.
2019. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy miután a férjem megkérte a kezem, együtt elmentünk ékszerészhez és megbeszéltük vele, hogy én milyen gyürüt szeretnék, lemérte a méretemet, így pontosan passzol a gyürü és olyan amilyet én szerettem volna. :)


Esetleg vehetnél egy olcsó bizsu gyürüt, vagy akár egy müanyag játékgyürüt, amivel megkéred a kezét,(a vicc kedvéért, ha nem lenne komoly lánykérés) és utána elvihetnéd ékszerészhez.


Amúgy a barátaink etsy-röl rendelték a gyürüket az esküvöjükhöz és nekik mindkettöjüknek picit nagy lett, de szépen néztek ki nagyon :)

2019. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet csináltatni ötvössel saját elképzelés alapján, és akkor biztos hogy csak a tiétek lesz olyan.
2019. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, akkor ne rendeld, hanem boltban vásárold személyesen. A legtöbb helyen van rá lehetőség, hogy ha nem tetszik a gyűrű akkor vissza tudtok menni közösen elcserélni olyanra ami jobban tetszik a párodnak.
2019. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is rendelt, nálunk is az volt az ok, hogy különlegesebb darabot akartam ami nem ez a tipikus kis köves ezüst színű kommersz. Mivel párom tudta a gyűrű méretem nem volt belőle gond, tökéletesen passzol. Pedig nekem aztán baromi nehéz gyűrűt venni mert nagyon kicsi a kezem, sok helyen nem is árulnak ilyen kis méretet. Szerintem ha megnézel néhány vásárlói véleményt akkor egész jól el lehet dönteni, hogy jó-e vagy nem.
2019. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!