Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jó ötlet nyaraláson felbérelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet nyaraláson felbérelni egy fotóst, hogy titokban örökítse meg az eljegyzést? Lányok, mit szólnátok ilyenhez?

Figyelt kérdés

Semmiképp sem tipikus turista helyen szervezném, egyikünk sem szereti a nagy felhajtást. Viszont szerintem ő is örülne, ha meg lenne örökítve valahogyan, a kérdés csak az, hogy ez megfelelő módszer lenne-e.


Vagy tegyem le egy állványra a gépet, mintha fényképet akarnék magunkról csinálni, de videófelvételt indítsak, és mikor beállok, akkor megkérem, és abból lehet kivágni képeket? Ilyesmin gondolkoztam, csak ezzel könnyen lehet, hogy gyakorlatilag semmire nem lesz jó.


Helyi fotóst felbérelve biztosan jó képek készülnének, csak akkor meg ugye nem vagyunk teljesen egyedül.


Véleményeket megköszönök!


2019. jún. 27. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
az első együttléthez meg megkértél titokban egy profi videóst?
2019. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell profi fotós :) nem vagytok sztárok xd meg az Olyna képek nagyresze művi mesterkélt.

Elég egy kamera állvány és pár random kép majd

2019. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
52%
Szerintem miért ne? Én nagyon örülnék később ha egy fotós képeket készítene az eljegyzésemről.
2019. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Én örülnék neki, ha utólag kiderülne, hogy készültek róla képek vagy videók.

Egészen jó ötlet egyébként a fotós bérlése is, a kamera felállítása is, de néhány selfi a gyűrűvel, meg a nagy kérdés után is örök emlék lenne nekem, én mindig tudnám, hogy hol és mikor készült, a facere meg úgysem tolnám ki, úgyhogy nekem személy szerint mindegy lenne, hogy valaki a bokrok közül fotózta, vagy mi csináltuk a képeket.

2019. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Engem még sosem fotóztak igy,de szerintem ez egy szuper ötlet, nagyon örülnék neki

24/N

2019. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nekem meg egy ilyen barát kéne.
2019. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Én is örülnék neki. De nem úgy, hogy "drágám béreltem egy fotóst, álljunk csak ide a tengerparthoz, mosolyogj, hozzám jössz?"

Hanem akkor vagy lesifotós, vagy az állványos videós ötlet nagyon jó.

Jó lenne visszanézni később a képeket.


(érdekes hogy sokan írták hogy örülnének neki, mégsem hasznos a válaszuk)

2019. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Én eleve ettől a meglepi lánykéréstől rosszul vagyok. A házasság egy nagyon komoly döntés, utálom, hogy egy nyaralás vagy akármi közben a kedvesem egyszer csak nekem ront egy ilyennel. Át kell beszélni, döntést kell hozni, de közösen. Voltam már így megkérve, és igen, köpni-nyelni nem tudtam és nagyon rossz volt, és azért mondtam igent, mert annyira zavarban voltam meg minden, de amúgy nem kellett volna. Már el is váltunk. A mostani párom nem tenne velem ilyet, az biztos.

De lehet, hogy ez személyiségfüggő, nem tudom. Én komolyabban veszem a házasságot ennél.

2019. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Az előttem levővel teljesen egyet értek. Nem örülnék ilyen eljegyzésnek. A szülinapi tortánál vicces és jópofa dolog, hogy meglepetésből átadják és még le is fotóznak közben, de az a döntés, hogy össze szeretnénk házasodni azért komolyabb ennél...
2019. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Én örülnék neki! Nyilván tényleg lesifotós (= ne vegyem észe) legyen, de szerintem ez egy jó ötlet.
2019. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!