Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mindig hordjátok az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindig hordjátok az eljegyzési/kísérű gyűrűt?

Figyelt kérdés
Még nem vagyunk házasok, tavaly volt a leánykérés és az volna a kérdésem, hogy ti mindig hordjátok? Házimunka, munka, ha olyan "piszkos" munkátok van akkor is? Vagy csak én féltem és vigyázok rá annyira, hogy többet van a szekrényben mint rajtam?
2019. nov. 24. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha hazaérek, általában leveszem. De mielőtt elindulok valahova, mindig vissza fel. :-)

Házimunka, stb esetén sosincs rajtam.

2019. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Alapvetően nagyon kevés ékszert viselek el magamon, ritkán hordok bármilyen ékszert is. Egyik gyűrűmet sem hordtam/hordom csak ha olyan helyre megyünk kettesben valahová. Akkor is ahogy hazaérünk leveszem, másnap reggel meg úgy se jut eszembe felvenni. Talán inkább ez az amiért ritkán hordom, a nagy rohanásban eszembe sem jut. A házasság sem fontos nekem egyáltalán tehát nem is ragaszkodom a gyűrűhöz. Ha valami aktívabb dolgot csinálok sosincs rajtam.
2019. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fürdesnel hajmosasnal leveszem de amugy rajtam van mindig. Házimunkában sem zavar
2019. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nem, pont a hàzimunka miatt, inkàbb vigyàzok rà. De ha elmegyek itthonról, rögtön felveszem. Mindkettőt hordom. Az eljegyzésit a bal kezemen, a karikagyűrűt a jobb kezemen.
2019. nov. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elmegyek itthonról felveszem, itthon sose hordom mert zavar.
2019. nov. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általában rajtam van. Házimunkához és hajmosáshoz leveszem. Ez max két óra egy nap.
2019. nov. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Házasságit és eljegyzést is mindig hordom, kivétel ez alól a fürdés, takarítás, főzés, mosogatás, akkor leveszem, mert zavar, ha vizes/koszos lesz. Félteni nem féltem, mert arany/fehér arany, pár év múlva max. kipolíroztatjuk.
2019. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem olyan a munkám ahol nem megengedett semmilyen ékszer ,így ott nem hordhatom ,de azon kívül mindig rajtam van ,itthon is maximum akkor veszem le ha olyan házimunkát végzek amitől baja lehet .
2019. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én az elején nagyon féltettem a fehér arany gyűrűmet. Hiába vigyáztam rá egyre több karc lett rajta.(nem feltünő, de elég ha én látom) Azóta mindig rajtam van kivéve:porszívózás, törölgetés, mosogatás, alvás, hús vágás ill bármilyen nehezebb fizikai munka amihez a kezem kell. Én fürdéskor nem veszem le.
2019. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mosogatás, sütés-főzés kézpiszkoló műveletei és hajmosás közben leveszem, amúgy mindig rajtam van.
2019. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!