Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti ugyanakkora gyűrűt vettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ugyanakkora gyűrűt vettetek az esküvőre mint amit eljegyzéskor kaptatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet én 52-es eljegyzési gyűrűt kaptam. Mintha az ujjamra öntötték volna. Eleinte nehezen jött le(de sose szorított). Azóta kitapasztaltam, hogy jön le könnyedén így egy másodperc alatt le tudom húzni. Viszont. Tényleg pont jó. Ha híznék 10 kilót már nem lenne az. Na most szerintetek nem kéne 1-el nagyobb gyűrűt venni? Nem célom az elhízás, de szeretnénk a közeljövőben 2 gyereket. Amúgy sok nőnél láttam,hogy az eljegyzési gyűrű pont jó rá viszont a karika majdhogynem lecsúszik. Szerintetek? Nektek ugyanakkora?
2019. dec. 6. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
16 éves korom óta hordom ugyanazt a (Nem eljegyzési) gyűrűt. Azóta eltelt 20 év, szültem, fogytam, híztam. Az ujjaim nem változtak.
2019. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél olyat, ami most jó.

Nem hinném, hogy annyit változnának az ujjaid. Ahhoz, hogy már azokon is látszódjon az elhízás, jó sokat fel kéne szedned, annyit meg úgysem fogsz hízni, ha odafigyelsz.


Ha meg nem kényelmetlenné válik, később tudsz rajta alakíttatni.

2019. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 külön ujjamon hordom a 2 gyűrűt, szóval nem ugyanakkorák. De akkora gyűrűt csináltattunk, ami pont jó, ha az idő folyamán kisebb/nagyobb kéne, átalakíttatjuk. Nem vettem azért nagyobbat, hogy hátha szükség lesz rá.
2019. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terhes ugyan még nem voltam, de az elmúlt években hormongondok és gyógyszerek miatt fogytam 10 kilót majd híztam 20-at. De a gyűrűim, amiket hordok, 8-10 éve ugyanazok.

Nyugodtan vegyél jó méretet.

2019. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akkorát vettünk, mert az eljegyzésit a bal kezemen hordom, a jobb gyűrűsujjam pedig egy-másfél mérettel nagyobb. Ebből adódóan a karikám egyel nagyobb. Ha jobb kézen nem tudom esetleg hordani, még mindig ott a kicsit kisebb bal, de ilyen remélhetőleg nem lesz. :)

Egyébként ne vegyetek csak ezért nagyobbat. Kényelmetlen, ha csúszkál, főleg ha le is tud csúszni simán. Nagyon vigyázni kell rá, hogy egy egyszerű kézmosásnál ne hagyd el. Nekem az eljegyzési ilyenkor télen picit bő a bal kezemre, sajnos előfordult, hogy leráztam kézmosás után. Nem kellemes az a pár másodperc, amíg meg nem találod szemmel a földön... :D

Van olyan férfi ismerősöm, aki a Balatonban dobta el a kislányával együtt a gyűrűt. Lecsúszott az ujjáról. Szerencsére meglett, dehát na.

Majd ha nagyon muszáj, akkor bővítitek. Pár ezer forintért 1-2 méretet simán állítanak rajta úgy, hogy nem látod rajta.

2020. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!