Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire számít a gyűrű ára eljegyzéskor?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam annyira adni a külsőségekre, a páromon az ékszereket egyébként sem bírom. Ti mit szólnátok, ha eljegyzéskor egy egészen egyszerű arany vagy ezüst gyűrűt kapnátok a mostani párotoktól, brillek meg mindenféle túlértékelt cicoma nélkül? Veszítene így az eljegyzés az értékéből?

2017. júl. 6. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez csak egy szimbólum, ami azt jelzi, hogy egymáshoz tartoztok, mindkettòtök ujján egy egyforma gyűrű, aztán, hogy az 20.000ft volt vagy 2millió az már csak az egyéni sznobságotokon múlik... egyik haverom a fizetése 5*ösét költötte gyűrűre, mert az a szerelme jele, 1 év múlva még a lagzi se volt meg, szakítottak a gyűrű meg ment a zaciba...

Másik haverom megkapta nagymamájától a gyűrűt, megnézette ékszerboltban, elősször be akarta számítattni egy új árába, aztán szomorúan konstatálta, hogy az ékszerész 10.000ret adna érte...

Uh az lett a gyűrű és láss csodát náluk sosem a pénz volt a motiváció a kapcsolatban, 10 éve házasok, pedig rengeteg anyagi gondjuk van...

2017. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelne az ára, az inkább jól esik, ha a párom ismeri az ízlésemet. De ha mégsem, az se baj, akkor segítek. A lényeg, hogy figyeljen rám. Nekem nem volt külön eljegyzési gyűrűm, a jegygyűrűket meg közösen választottuk ki. Olyat, ami mindkettőnknek tetszik.

Különben meg te ismered a barátnődet, első kézből kéne tudnod a kérdésre a választ. Ahelyett, hogy azon lamentálsz, hogy mennyi ékszert szeretsz rajta látni, inkább ismerd meg az ízlésével, az igényeivel együtt, mielőtt feleségül veszed.

2017. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom egyszerű gyűrűvel kérné meg a kezemet, számomra akkor is nagy kincs lenne!
2017. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Számomra kevésbé számít az értéke, mint a jóízlés. Egy giccs delfines rózsaszínköves gyűrűtől vagy egy extra vagány szögletes minimalista darabtól egyaránt rosszul lennék. Csalódnék, hogy nem ismer a párom.


Egy sima egyköves, vékony ezüst vagy arany gyűrűvel nehéz melléfogni. De azért ezüst alá már ne menjünk.. aki 5000et sajnál egy eljegyzési gyűrűre, az már a legalja..

2017. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Legyen komoly a szándék, akkor tőlem egy sima ezüst gyűrű is lehet.
2017. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Alapból az ezüstöt kedvelem, és nem vagyok nagy ékszeres típus, szeretem őket megnézni, de csak fülbevalót és egy karórát hordok a mindennapokban. Semmit nem veszítene az eljegyzés értékéből, inkább örülnék neki, mert egy egyszerű gyűrűvel a saját stílusomhoz igazodna a férfi. Neked is a párodhoz kell igazodnod ebben, hogy ő milyen ékszereket szeret, mennyire ékszeres típus :)
2017. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
A gyűrű ára nem érdekelne, viszont ne kérje már meg ezüst gyűrűvel a kezem. Szerintem az eljegyzésinek aranyból kéne lennie, de ezen kívül az se érdekelne, ha a legolcsóbbat kapnám. Amúgy sem szeretem a csicsásat.
2017. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én eljegyzési gyűrű nélkül is el tudok képzelni lánykérést, nekem csak a karikagyűrű számít. Azt meg úgyis együtt veszitek, nem lehet vele mellényúlni.
2017. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Sunshinedoll ***** válasza:
21%

:////


Lehet én veszem a házasságot komolyan, és vannak magas elvárásaim, de én otthon megmondtam a szülőknek, hogy csak akkor mondok valakinek igent, ha a kő az eljegyzési gyűrűben olyan nagy, hogy nem bírok vele úszni se.

2017. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Sunshinedoll, úgy néz ki, te nem a házasságot veszed komolyan.
2017. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!