Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy közöljem szüleimmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem szüleimmel, hogy megakarok nősülni?

Figyelt kérdés
Tudom: közöld velük és annyi! Sajnos ez nem ilyen egyszerű, mivel volt egy sikertelen lánykérésem előző barátnőmnél. Maga a kérés megtörtént, de az ő oldaláról olyan dolgok derültek ki, ami miatt felbontottam. Sajnos azóta is azt kell itthon hallgatnom, hogy: mi megmondtuk, minek nem láttad előre. Tipikusan olyan emberek szüleim akik kritizálnak, nem támogatnak egy ballépést több éven keresztül képesek felhánytorgatni. Nem tudom, hogy közöljem velük, mert nagy vita lesz . (F/26)

#csvsvs
2019. dec. 7. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha olyan rossz neked, akkor miért nem szakítottad már meg velük a kapcsolatot?
2019. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Mióta vagytok együtt, együtt éltek, mit látnak a szüleid a kapcsolatotokból? Lehet, hogy te egy meggondolatlanul nősülni vágyó fajta vagy kezdődő fellángolásból?
2019. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Apa, Anya! Bemutatom a feleségem.

Egyszerű mint egy százasszeg.

Ha az embert nem hagyják hibázni akkor tanulni sem hagyják.

Jó nagy f a sz szüleid vannak.

2019. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Meg se hívnám őket.
2019. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha 26 évesen felnőtt vagy, a saját lábadon állsz és nem csak érzelmileg, hanem anyagilag is készen állsz egy házasságra, semmilyen negatív megjegyzésüket nem vagy köteles meghallgatni. Eléjük állsz, megmondod mi a helyzet és kész.

De abban egyetértek a szüleiddel, hogy elgondolkodtató az, hogy ilyen fiatalon már a második lányt készülsz eljegyezni. A kapcsolatok hossza, minősége is kérdéses.

2019. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
1. De az esküvőjére csak meg kellene hívni a szüleit is, nem? Elég fura, hogy valakinek vannak szülei, de az esküvőjén nincsenek ott.
2019. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te az a típus vagy, aki egyből megkérné mindenki kezét. Ne tedd, nem fog sokáig tartani. Majd ha már hosszabb idő óta együtt leszel valakivel. 26 éves létedre ez már a második lány lenne, gondolkozz egy kicsit.
2019. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Az esküvőmre azokat hívtam meg, akik feltétel nélkül szeretnek és elfogadnak, rokoni kapcsolattól függetlenül. 10en voltak.


Csak azért, mert a szülei, nem feltétlenül kell ott lenniük.

2019. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fel kellene nőni, nem anyuciapuci véleményétől függeni. Majd akkor jàtsz felnőttet és hàzasodj, ha azzà vàlsz. Közlöd hogy megnősülsz és pont. Vagy ha rossz a kapcsolatod velük, akkor közük sincs igazàból hozzà mi zajlik a magànéletedben, el sem kell mondani.
2019. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!