Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehéz párt találni, ha még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz párt találni, ha még a szüleimmel lakok, mert munkát keresek? 29/F

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló nőknél nem.
2019. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem az lenne az adott lány problémája, hogy otthon laksz, sokkal inkább az, hogy nincs állásod. Minimális egzisztencia nélkül kevés csaj áll szóba veled, ez munka nélkül pedig aligha lehet meg. Viszont mindig van kivétel :)
2019. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából van egy nő, akivel tetszünk egymásnak, azt is tudja, hogy tanulok (még egy évig) de mégis.

Azért nézem a társkeresőket, mert 8 évvel idősebb és mással is ismerkedhetnék. Én sokszor úgy érzem, ő az igazi, de nem lehetek biztos.

Vagy csak azért keresgélek, mert sokan kinevetnek, hogy ilyen "idős" nő tetszik nekem.

2019. aug. 24. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:

37 évesen neki te főnyeremény vagy, hisz már családot szeretne. Alapjáraton 40-50 év körül kellene nézelődnie már, az az ő terepe. De ha te jól érzed magad vele, akkor mindegy más mit mond.


Szerintem először munka és költözés, magyarul összerakod kicsit az életed, neked is jobb lesz hogy nem ezen kattogsz majd (mint most, hogy elég jó vagy-e). Utána nagyobb önbizalommal tudsz ismerkedni.

2019. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szűz is vagy gondolom. Ne haragudj de ilyenek nem kellenek a nőknek
2019. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 árokpart ***** válasza:
Utolsó! Jaj de hatalmas butaságot írtál, szerinted az emberek nem szűzen születnek?
2019. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+1 kis tompika. 29 évesen még targona szakos. Emiatt nincs egzisztenciája. 11 év nem volt neki elég hozzá.
2019. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37 éves nő ismerkedjen 50 éves papával, na az is ott van :D
2019. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!