Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 19 évesen egy kisbaba apukája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zfarkas kérdése:

19 évesen egy kisbaba apukája leszek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek! Párommal (19) eljegyzés előtt állunk, tegnapi folyamán kiderült, hogy kisbabát hord a szíve alatt tőlem. Ő nemrég halasztott egy félévet a suliban, dajkaképző tanfolyamra jár, imádja a gyerekeket és ezt tekinti életcéljának. Jómagam (19) egyetemre járok, turizmus szakon közgazdásznak tanulok, de multinál szeretnék elhelyezkedni a diploma után, mellette dolgozom. A családban mindenki gyűlölködve beszél a kicsiről, nagyon rosszul fogadták, jelenleg tudom mitévők legyünk, hova menjünk. Keresztény pár létünkre természetesen teljes mértékben vállaljuk a felelősséget a kicsiért, és ha kell az utolsó bőrt is lenyúzom magamról, hogy mindent megadhassak neki és a páromnak. Voltatok már ilyen helyzetben, aki tud valamit mondani ezzel kapcsolatban, kérem ne tartsa magában?

Kérek mindenkit, a gyűlölködő kommentárokat hanyagoljuk, tudom, és tisztában is vagyok vele, hogy hatalmas felelősség egy gyermek, de higgye el mindenki, én m indent megteszek érte, és nem fog elveszelődni.

Köszönöm, hogy végigolvastad.



2019. dec. 9. 19:10
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
44%
Az utolso bort? Marmint, a csaladodet? Mert neked nincs. Ha tuloraban diakmelozol valami nevetseges berert, akkor meg nem vele vagy. Irany az abortuszklinika, es kereszteny par letetekre vedekezzetek, hozzatok ossze egy sajat lakast, meg havi 2-300e bevetel felesleget, aztan lehet kitalalni hogy s mint.
2019. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
42%

Én csak támogatni tudom. Nehézségekkek és lemondással jár, de ez minden korban így van.


43N

2019. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
77%
Semmi dráma.Azt kell megoldani hogy a szükséges bevétel meglegyen.Másodlagos már de nagyon fontos hogy a sulit se hagyd abba.Ha keresztények vagytok hogy sikerült a digi dugi házasság előtt?😃 Ne törődj a most következő megmondó emberekkel!Kitartás és sok sikert!
2019. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
93%
Mi a kerdes? A legfontosabb h ti biztosak vagytok az erzeseitekben es abban h szeretnetek ezt a kisbabat. Meg fogjatok oldani, a szulok pedig majd elfogadjak a helyzetet, ha az ido benneteket igazol es szepen nevelitek a kicsit. Minden rendben lesz!
2019. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
17%
#2 ez nincs minden korban igy. 31 vagyok, sajat ketszobas lakasom van, stabil bevetelem rugalmas meloval, a baratnomnek szinten. Nem lenne nagy lemondas, nem esunk ki a kerekvagasbol, ellenben a kerdezoek most rontjak el az egesz eletuket.
2019. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, hogy hogy beszélhet valaki gyűlölködve egy megfogant gyerekről. Gondolom a család akkor nem keresztény, vagy ha igen, szégyelljék magukat elég mélyen.

Nem vagyok ellene bizonyos esetekben az abortusznak, de a leírtak alapján meg kéne tartanotok. Vallásosak vagytok, szeretitek egymást, a párodnak mindene, hogy gyereke lehessen. Biztos nehéz lesz pár évig, de nem túl fogjátok élni. A család pedig inkább segítsen, ne gyűlölködjön!

2019. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
21%

Megkérdezhetem, hogy hogy történt? Védekeztetek vagy nem, vagy csak megszakítással?

Nekem volt egy abortuszom, nen bántam meg, hogy elvetettem, csak nem ott kellett volna. Ha a műtét mellett döntötök mégis, semmiképpen sem az sztk-ban, mert lelkileg, fizikailag maradandó sérülést fog szenvedni. Inkabb fizetek dupla annyit, de azt a bánásmódot és stilust senkinek nem kívánom

Gondolkozz el. Tonkreteszel 3 életét? A sajátodat, szerelmedet es a gyerekét, akinek nem fogtok tudni megadni mindent. Megéri mindenáron élni? Ne kínozd magatokat

2019. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
56%

Lehetek őszinte? Nagy hülyeség volt!

Figyelj nem tudom, hol élsz fejben, én jóval idősebb vagyok nálad (na jó nem annyira kicsivel kevesebb mint 10 évvel) és pontosan tudom, hogy így a semmire én nem, hogy gyerekek, macskát nem vállalnék. Az sem mentség, hogy valakinek van munkája, vagy "talán lesz majd" egy jobban fizető. Az majd akkor lesz, amikor meglesz. Ez így őrült nagy felelőtlenség, a vége az lesz, hogy ott fogod hagyni az egyetemet, és ez még hagyján lenne, hiszen lehetne oda járni 30+-osan is, de basszus gyerekkel az "oldalkocsiban" elkapartok.

2019. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 peca1000 ***** válasza:
80%

Majd ha megszületik a kicsi, akkor elmúlik a harag a szülők részéről.


Tanuljatok, dolgozzatok, és kitartást! De főleg azt! :)

2019. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
94%
Gyakorlatilag a lány jegelheti a dajkaképzőt minimum 3 évre, ez nem nagy dolog, mert még utána is tanulhat, de egy baba nagyon sok pénzt kíván. 19 évesen nem hiszem hogy állni fogod a sarat. Unokabátyámnak 33 évesen lett tavaly az első gyerek és rengeteg pénzbe került a szoba és az eszközök beszerzése. Meg ahogy nő a gyerek folyamatosan a ruhák, egyre értelmesebb játékok szóval nem játék ez.
2019. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!