Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Parom apukaja annak idejen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom apukaja annak idejen megcsalta az anyukajat es gyereket is csinalt neki. Vajon ez oroklodik, varhato, hogy a baratom is ilyen kicsapongo lesz?

Figyelt kérdés
A volt baratnoi mellett sem tudott kitartani, nem volt alhatatos, atlagban ket evig tartottak a kapcsolatai. Megvaltozhat egy ilyen ember, vagy aggodjak? Mi negy honapja jottunk ossze.

#apa #viszony #gén #fia #oroklodes #oszintetlenseg #aggaly
2018. nov. 14. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy az apja milyen az nem jelent

Ha ìgy menne a dolog én már felkötöttem volna magam 😀

Viszont az ahogy az előző kapcsolataiban viselkedett már intő jel.

2018. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*nem jelent semmit
2018. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem öröklődik, de az ilyen jellem nem fog megváltozni, még miattad sem. Áltathatod magad ameddig jólesik, de majd úgyis rá fogsz jönni.
2018. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi a baj a két éves kapcsolatokkal? Szerintem huszon-, harmincévesen teljesen rendben van ez. Az már nagyobb baj, ha ezen időszak alatt félrelépett. Gyanítható, hogy nem esett messze az alma a fájától. Valamiféle rossz séma követés lehet nála a sérült szülői minta hatására, már amit látott, érzékelt az apja anyjával való viszonyában. Valamiért nem tiszteli a nőket, ez komoly gondot okozhat hűség, elköteleződés terén.
2018. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem öröklődik. Viszont a rossz családi minta hatással lehet az emberekre pozitív és negatív irányban is. Tehát az is előfordulhat, hogy azért lesz hűtlen típus, mert az ő családjában ez elfogadott volt. De az ellenkezője is előfordulhat, hogy nagyon hűséges lesz, mélységesen elítéli a hűtlenség minden formáját, mert látta, hogy az apja hűtlensége mennyi fájdalmat okozott. Ha ő is többször megcsalta az exeit, akkor sajnos inkább az első változat igaz rá. Persze megváltozhat az ember, de azért sajnos nem ez a jellemző. Nem azt mondom, hogy aggódj, de járj nyitott szemmel, ismerd ki a párod, aztán úgyis kettőtökön fog múlni a jövő.
2018. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Így van ahogy az utolsó írja. Például én ismerek olyat akit vertek gyerekkorában és ő viszont a saját gyerekeire nem emel kezet még akkor sem amikor kijárna 1-2 pofon. Persze itt is van olyan aki viszi tovább a családi hagyományt és alkoholista gyerekverő lesz belőle .. De nem feltétlenül. Szerintem legalább annyi az esély mindkettőre.
2018. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mérvadó, hogy a párod apja milyen.
2018. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!