Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkértem a párom kezét, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a párom kezét, de szegényke félig-meddig süket, nem hallotta. Cikinek éreztem volna megismételni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mert mi van ha hallotta, csak nem akart rá reagálni? :D Nem tudom eldönteni.


35F


2019. dec. 19. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
:D kopogtasd meg a hátát, úgy mondd neki lassan... artikulálva. Xd
2019. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire kamu a kérdés, de ha nem az, nem értelek. Ismered jól ha idáig eljutottatok, tudod kezelni a halláskárosodását is.Pont ezt mondod Neki olyan hangerővel,hogy nem vagy biztos abban,hogy hallotta?

Kérdezz rá ismét, mondd,hogy várod a válaszát...

2019. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szembe mond neki lassan, hogy a szádról le tudja olvasni. "Hozzááám ..... jöööööszz.... feeeleeeséégüüüül????????"
2019. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem X idő után nem kellene cikinek lennie. Simán rá tudsz kérdezni megint. Ha meg halláskárosult, akkor fogsz egy papírt, belehajtogatod a gyűrűt és ráírsz egy szöveget, hogy "hozzám jössz feleségül?" Oszt ennyi. :D
2019. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Hmmmmm! Trükkös fiu vagy! Máskor hangosan mondd neki, ne suttogva:-) arra épitve, hogy te mindent megtettél lánykérés ügyben, mégis független maradtál:-))
2019. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
És nem is látta ahogy letérdelsz elé gyűrűvel? Ha ez kimarad inkább én sem akarnám meghallani.
2019. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem akartam gyűrű letérdelős részt, az olyan holywoodi.

Igen, ismerem már a kedvesem, tudom milyen hangerő az amit hall, tudom milyen távol kell lennem tőle hogy az infó eljusson hozzá, illetve tisztában vagyok azzal is mekkora háttérzaj mellett milyen hangerővel kell hozzá beszélni. De zavarban voltam a nagy pillanatban és halk voltam. :( Szájról olvasni meg ennyi év után sem tanult meg. Ő is és én is megszoktam már, hogy a beszédemnek csak a 70%-a jut el hozzá. Nem szokott visszakérdezni, mert cikinek érzi. Úgy van vele, ha valami fontos úgyis megismétlem.

Hát ezt nem mertem! :D Elbénáztam nah...

De az a jó benne, hogy talán van egy második esély. Mindig azt szoktam mondani hogy neki egy poént kétszer is el lehet sütni :)

2019. dec. 19. 11:58
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

"nem akartam gyűrű letérdelős részt"


Az egy dolog, hogy te mit akarsz vagy mit nem. De azt tudod, hogy ő mire vágyik? Beszéltetek már erről? Én sem vagyok egy romantikus nő, de mégis vágytam a "hollywoodi jelenetre". Még ha le nem is térdelsz de egy gyűrűt igazán kaphatna. Nem kell drága, csak jelképes, és akkor a válasz is biztos lenne. De te tudod!

2019. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hidd el,nem vágyik fellengzős erkélyjelenetre. Már beszétük. Ő kétszer vált és van egy kisfia mástól. Én is váltam még fiatalon. Ilyen életúttal mögöttünk más szabályok vannak, de ha te még nem hibáztál sosem és várod a nagy Őt fehér lovon, akkor biztos úgy lesz mint a mesében! :)
2019. dec. 19. 12:24
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy nem hallotta biztosra, és nem mert reagálni mert az is ciki.

És ha egy cetlit rejtenél valahová, és hagynád h elolvassa? :)

Drukkolok.

2019. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!