Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a 3 dolog amit a társadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a 3 dolog amit a társadtól leggyakrabban kérni szoktál? ( és hiába kéred, mindig süket fülekre talál?

Figyelt kérdés
Nálunk ilyen amikor szeretném ha kivinné a szemetet, de mindig rám marad. Vagy hogy reggelene segítsen a gyerekek reggeli készítésben, mert én nagyon korán járok dolgozni, de legtöbbször fel sem ébred. Nálatok is van ilyesmi?
2016. szept. 3. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában bármit kérek megcsinálja. Inkább én (nő) vagyok a feledékenyebb kettőnk közül, de az se vészes, veszekedések nem szoktak emiatt lenni.
2016. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több szex, több törődés, beszélgetés (igaz nem szoktam gyakran kérni, de ennek ellenére ez van:D). Ezek süket fülekre találnak. Ilyen kisebb dolgokat megcsinál nekem, de pl egy szórakozóhelyre (nem drogos disco) nem jön el :D
2016. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mosogatás. Ha kérem, nem használ és akárhogy bűvölöm a dolgokat, mindig rám marad. Mindig csak ígérgeti, hogy megteszi, meg mondja, hogy nehogy nekiálljak helyette megcsinálni. Egyszer volt, hogy a szaván fogtam, de két hét és a létező összes edény és evőeszköz elhasználása után megadtam magam. Három részletben mosogattam el.

A másik, hogy sokszor tálcáról eszik, eszünk, és kettő ilyen tálcánk van. Mivel minden ételt azon vág fel, az ő használata után többnyire zsíros, foltos marad, de sosem takarítja le. Ez nem is zavarna, de én nem suvickolom meg utána, akkor előveszi a másikat, a tisztát, amiről én szoktam enni és azt is összekoszolja. Úgyhogy ezt is folyton nekem kell sikálnom utána. Nagyon boldoggá tesz, főleg amikor mennék enni és rájövök, hogy még mosogathatom el a tálcákat előtte. Apróság, de bosszantó és nem, nem érti meg.

2016. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ilyen van, hogy a takarítás téma mindig necces. Három hétig is állhat a kosz, az se érdekli. Ha kitakarítok, egy nap és újra ugyanaz.

Más nincs, de ez idegesítő.

2016. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!