Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyez ha "befogom a szám"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyez ha "befogom a szám"?

Figyelt kérdés

A párommal már jó pár éve együtt vagyunk. Mindidáig azt éreztem hogy jóban és rosszban is kitartunk egymás mellett. Sajnos karácsony előtt volt egy komolyabb veszekedésünk.

A végén kijelentette, "nézd csak ez lett volna a karácsonyi ajándékod..."

És előszedett egy gyűrűt.

Mindennél jobban vágyok rá már egy ideje, de egy olyan feltételt szabott a dologhoz , hogy majd akkor megkapom ha alapálláson leszek...ergo, nem szólok bele semmibe.


Én nem értem ezt a logikát? Gyakorlatilag akkor lehetek a felesége ha csendben vagyok? Semmihez sincs közöm? Kizárólag a jóban kellek?...

Nem szoktam a számat tépni, de rajtam kivül senki sem mondja meg neki ha nem tudja hogy viselkedjen már..

A minap volt a névnapom, megint pedzegette megkapom. Nem kaptam. Egyszerűen a szívem fájdítja vele..

Én nem tudom már mit csináljak, nem fogok érte könyörögni de egy világot tapos bennem ezzel.

Egyszerűen azt érzem elfogok addig jutni hogy majd nem akarom az egészet ...


2020. jan. 6. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Hajrá.
2020. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát te is elég furcsa vagy, ha ez mind igaz és így hagyod magadat dróton rángatni.
2020. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő bunkó és hatásvadász volt ezzel a gyűrűs dologgal.


De mondjuk az oka szerintem az, hogy a veszekedés után már nem biztos abban, hogy köztetek minden rendben lenne. Persze ezt nem ilyen gagyi teátrális dolgokkal kellene mutatnia, hanem egyenesen kimondani.


Szerintem ez a hajó már elment. Sosem fogja megtenni, és ahogy elnézem a kérdés hangulatát, te sem vagy ebben olyan nagyon biztos, hogy szeretnéd.



Ennek a kapcsolatnak vége, márcsak egy tetszhalott.

2020. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Mivan? 😅 meglobalta elotted a gyurut h ez a tied lehet ha jol viselkedsz? Jesszus
2020. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Hellmano ***** válasza:
95%
Egy óvodással élsz együtt... ilyenkor jól fejbe vágják a kisgyereket, hogy "viselkedj fiam" , mert így semmi nem lesz belőled vagy hasonló szöveggel. Felnőttek így nem viselkednek. Nekem lenne annyi tartásom, hogy mikor neked adja visszaadnám neki, hogy most nem aktuális és gondolkodjon el a sok baromságán, amit eddig csinált veled.
2020. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Te mit keresel még mellette? Miért, hagyod magad megalázni? Az, hogy így bánik veled egy dolog, de te meg ennek ellenére elviseled. Ez már a te felelősséged!
2020. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Ebből sírig tartó házasság lesz már most látom :D
2020. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Mind a kettőtök megér egy misét. Nekem ez az egész úgy jön le, hogy alapból a kapcsolat ezer sebből vérzik. Semmi keresnivalótok egymás mellett, ahol komolyabb veszekedések vannak az sosem lesz működőképes. Te állandóan cseszegeted mindennel, konkrét elképzelésed van, hogy hogyan kéne viselkednie, hogy neked megfeleljen. Te nem is a párodat szereted csak van egy kis álomkép róla a fejedben amit kergetsz. Neki meg a töke kivan már ezzel, nem hiányzik neki a bszogatás meg irányítgatás.

Én abszolút nem értem, hogy minek akarsz egy ilyen hulladák kapcsolatban házasodni. Te folyamatosan meg akarod őt változtatni, ő meg érzelmileg zsarol és nevet rajta. Tényleg semmi keresnivalója a házasságnak egy ilyen gyerekes járogatásban.

2020. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%

Úuuuu... ez a gyűrű dolog most tökre olyan mint a jutalomcsont a kutyának!


Hallom lelki füleimmel: "Nézd! Igen, jó kislány jól van, ügyes vagy Buksika! Ha jó kislány leszel tied lehet, úgy pitizz a gazdinak kicsi drágám..."


Te most ebben a groteszk helyzetben TOTÁL partner vagy. Majdhogynem pitizel neki.



Nos, jó kislány leszel? Megér egy gyűrűt?

2020. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Meg mondanám, hogy dugja fel magának a gyűrűjét és szüneteltetnem a kapcsolatot.
2020. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!