Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyez ha "befogom a szám"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyez ha "befogom a szám"?

Figyelt kérdés

A párommal már jó pár éve együtt vagyunk. Mindidáig azt éreztem hogy jóban és rosszban is kitartunk egymás mellett. Sajnos karácsony előtt volt egy komolyabb veszekedésünk.

A végén kijelentette, "nézd csak ez lett volna a karácsonyi ajándékod..."

És előszedett egy gyűrűt.

Mindennél jobban vágyok rá már egy ideje, de egy olyan feltételt szabott a dologhoz , hogy majd akkor megkapom ha alapálláson leszek...ergo, nem szólok bele semmibe.


Én nem értem ezt a logikát? Gyakorlatilag akkor lehetek a felesége ha csendben vagyok? Semmihez sincs közöm? Kizárólag a jóban kellek?...

Nem szoktam a számat tépni, de rajtam kivül senki sem mondja meg neki ha nem tudja hogy viselkedjen már..

A minap volt a névnapom, megint pedzegette megkapom. Nem kaptam. Egyszerűen a szívem fájdítja vele..

Én nem tudom már mit csináljak, nem fogok érte könyörögni de egy világot tapos bennem ezzel.

Egyszerűen azt érzem elfogok addig jutni hogy majd nem akarom az egészet ...


2020. jan. 6. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

A minimum, hogy ezek után valami olyasmit mondtam volna neki, hogy "ahhoz előbb még neked kéne felnőnöd és férfiként viselkedned, hogy összekössem veled az életemet."

Ha hozzámész, egész életedben ennyi lesz a kapcsolat, hogy fogd be a szád. Ennyire kezel téged partnernek.

Én ezek után nem az eljegyzésen, hanem a szakításon gondolkodnék. Ne hagyd magad manipulálni és legyen benned tartás.

2020. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Tudod mi a különbség közted meg a kutyám közt?

Az, hogy amikor pitizik a jutalomfalatért, veled ellentétben meg is kapja.


Könyörgöm, legyen már minimális önbecsülésed meg tartásod... miért kell ilyen mélyre süllyedned, hogy könyörögsz a gyűrűért egy ilyen bunkónak?

2020. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Alaposan félreismerted.

De nekem is a kutyaidomár jutott eszembe.

2020. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Kérdéssel felelek a kérdésre. Te és sorstársaid. Hogy tudtok egy ilyen alpári paraszt gyökér véglénnyel együtt élni?
2020. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Jesszus, ez nagyon gyerekes 😃

Remélem nem gondolta komolyan. Viszont te igen... szóval beszéljétek meg!

2020. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
"Egyszerűen azt érzem elfogok addig jutni hogy majd nem akarom az egészet ..." Ez lenne a normális viselkedés töled! De semmi jövö idö!!!
2020. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A srác is szemét, de nekem a legfurcsább az egészben, hogy neked még mindig ilyen fontos az a gyűrű.


Nekem ezek után nem kéne.

2020. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyökér f..sz. Dugja fel magának a gyűrűjét.
2020. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus.... Menekulj!!!
2020. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen balf***sztól én menekülnék ez utàn, nem akarnék hozzàmenni, de tovàbbi kapcsolatot sem.
2020. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!