Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkértek, igent mondtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértek, igent mondtam, most mégis úgy érzem, hogy elhamarkodott volt az egész. Járt màr valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az első menyasszonyom is meggondolta magát. Nincs ezzel semmi baj, vissza lehet mondani. Még az esküvő kötéskor is szabad nemet mondani, csak akkor már kellemetlenebb. Ott a sok vendég, rokon, a kaja megromlik, zenekar szomorúan haza megy, stb.
2020. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mióta jártok? Mennyi ideig éltetek együtt?
2020. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Hány évesek vagytok?
2020. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Párom 31 én 24. Tévedés ne essék, nagyon szeretem őt.

Pár hónapja vagyunk együtt.

2020. ápr. 12. 10:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont azért, mert tényleg elhamarkodott. Pár hónap? Az mennyi? Laktató együtt egyáltalán? Hány kapcsolatod volt előtte? És abból hány volt tartósabb?
2020. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Laktatok*
2020. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhamarkodottnak érzed, akkor esetleg a pároddal érdemes erről beszélni. Ha komolyan gondoljátok összekötni az életeteket, akkor ezt tudni kéne megtárgyalni. A pár hónap szerintem is borzasztó kevés idő, még akkor is, ha a kezdetek óta együtt laktok. Nem feltétlenül kell visszamondani az eljegyzést, simán lehet azt mondani, hogy akkor 2-3 év múlva jön az esküvő, az sem ciki, és azt talán kevésbé éreznéd elhamarkodottnak úgy.
2020. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Azért gyerek talán még nem kéne. Arra vigyázz.


A jó csajokat sokszor néhány férfi képes azzal megfogni, hogy eljegyzi és felcsinálja.

2020. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzés egy dolog. De mondhatod h tényleges esküvőt még nem szeretnél szervezni. Lehetsz évekig is eljegyzett vagy akár örökre.
2020. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Páááár hónap...Jééézusom! Innentől kezdve nem is veszem komolyan a kérdést.
2020. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!