Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgytársaim, volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, volt már valaki hasonló helyzetben? (Lebukás)

Figyelt kérdés
Sajnos vagy nem sajnos párom lebukott, meg szeretné kérni a kezem. Én viszont tartok attól hogy így hogy megtudtam már nem fog akkora meglepetést okozni. Volt már más is ebben a helyzetben? Mesélnétek hogy mégis milyen volt a lanykeres úgy hogy ti már tudtátok előre?

2020. febr. 12. 08:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%

Már ne haragudj, de mi az, hogy lebukott? Attól tartasz, nem lesz akkora meglepetés? Ebben az egészben tényleg a meglepetés lenne a legnagyobb kunszt?

Én nagyon-nagyon tudnám értékelni akkor is, ha nem meglepetés lenne.

2020. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Természetesen értékelem, hisz régóta vártam rá és eszméletlenül izgatott is vagyok miatta. Csak mi az elején mikor beszéltünk az eljegyzesrol akkor ő elmondta hogy szeretne vele meglepetést okozni, szeretné ha meg lenne a varázsa. Sajnos egy rokon el szólta magát így magamat ismerve ezen fogok agyalni míg meg nem történik. És attól tartok hogy nem hozza majd ki belőlem azt a reakciót amire párom számít. Nem szeretném ha csalódna amiatt ha esetleg nem sírva rogyok majd össze. Elég szenzitiv vagyok és drámaian tudom kifejezni az érzéseimet de ez általában csak akkor van így ha váratlanul történik meg valami. Remélem így érted mire gondoltam :)
2020. febr. 12. 09:17
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Így már értem. Én nem tervezek sírva összerogyni, remélem tőlem nem is várnak majd ilyesmit...
2020. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%

Semmit nem csinálnék, mert eleve nem is értem az ilyen meglepetés lánykéréseket.

Egy ilyen döntéshez, hogy összeházasodunk nekem egy őszinte beszélgetés és komoly célkitűzés kell, nem egy ajándék, vagy meglepetés, mint amikor gyerekkoromban apukám hozott egy nyalókát csak úgy és akkor jól meglepődtem és örültem neki.

2020. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Más az, amikor elképzeled, meg más, amikor megtörténik. Nálunk nem lebukás volt, de előre megbeszéltük, hogy ősszel aktuális az esküvő, így tavasszal/nyáron már eléggé izgatott voltam, hogy vajon mikor jön, elképzeltem, mi lesz, hogyan lesz. Amikor valóban megtörtént mégis annyira megilletődtem, hogy az igent alig bírtam kinyögni (konkrétan csak a mássalhangzókat sikerült első két próbálkozásra), könnyeztem is meg minden, pedig abszolút nem vagyok az a meghatódós típus. :)

Belegondolva az is hozzátett a dologhoz hogy egyszerű lánykérésre számítottam, és annál jóval romantikusabb volt. Szóval oké, hogy tudod, hogy jön, de azért a konkrét kivotelezésben érhetnek meglepetések. :)

2020. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

5-ös Köszönöm! :) Ilyen válaszokat vártam volna!

A többieknek meg csak annyit hogy örülök hogy még egy ilyen egyszerű kérdésbe is bele tudtok kötni ahelyett hogy értelmeznétek mire is vagyok kíváncsi.

2020. febr. 12. 18:38
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Minelőre megbeszéltük (hisz ez egy komoly felnőttes döntés!!!!!:D) hogy kb ekkor szeretnénk összeházasodni kb így kb ennyiből. Nyilván SEJTETTEM, hogy előtte megkéri a kezem, így az meglepetés volt. Ettől még komoly döntések előzték meg, amiket alaposan átbeszéltünk. Annyira be vagytok savanyodva, hogy az valami hihetetlen. Pont az ilyen papoló, okoskodó, tudálékos vénlányoknak kéne egy jó kis meglepetés a párjuktól, talán jobb kedvre derülnének tőle és nem éreznék szükségét a kötötködésnek :)))
2020. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok se savanyú, se vénylány. De azért szívifarktust csak nem kell kapni, mert őfelsége szíveskedett megkérni a kezed. Nagy dolog, nem mondom, na de... átestetek a ló túloldalára.
2020. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%
Senki sem írta egy szóval sem, hogy szívinfarktust kapott, vagy kellene kapni, te képzelted hozzá, hogy legyen mibe belekötnöd. Egyébként meg az “őfelsege” jelző pontosan mutatja mekkora hatalmas szerelemben és tiszteletben élsz a pároddal, hogy beszélhetsz ilyen lesajnálóan, flegmán, tiszteletlenül arról, akit “szeretsz”? Szerintem nagy dolog, ha valaki úgy fönt, hogy veled akarja leélni az életét, és igenis megható pillanat. Gondolj amit akarsz, de borzasztó a stílusod.
2020. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
27%

"őfelsége szíveskedik megkérni a kezed"

Rosszul nézted a ragozást: nem az én társamról írtam, a tiétekről.


Mi valóban szerelemben és tiszteletben élünk. Beszélünk esküvőről. Amíg "csak" együtt élünk is önálló, egész felnőtt nő vagyok, nem attól leszek végre valaki,hogy "elvettek".

Ettől függetlenül, ha egyszer megkéri a kezem, biztos nagyon megható lesz és nagyon boldog leszek, de nem hiszem, hogy "esetleg nem sírva rogyok majd össze" - na erre írtam, hogy azért infarktust ne kapjatok...

2020. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!