Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miután megkérem Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megkérem Barátnőm kezét, utána nekem is kell gyűrűt hordanom?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretném megkérni Barátnőm kezét. A kérdésem, hogy utána nekem is kell gyűrűt hordanom?
2020. ápr. 16. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem.. Amivel megkéred azt eljegyzési gyűrűnek hívják és azt csak ő hordja. Amit neked is kell az a házassági gyűrű amit mind a ketten hordtok.
2020. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
#1est annyival kiegészíteném, hogy egyik félnek sem KELL hordani a gyûrût. Van, akit egyszerûen zavar a gyûrû, van, aki olyan munkakörben dolgozik, ahol nem lehet ékszert .
2020. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Én mondjuk jobban szeretem azt a hagyományos szokást, hogy nincs kövesgyűrű, hanem helyette karikagyűrű van, amit mindkét fél hord, eljegyzés után a bal kézen, esküvő után meg a jobb kézen.

De semmi sem kötelező. Apám pl. a nászúton hagyta el a karikagyűrűjét és azóta sincs neki. Mégis házasok már 30 éve.

2020. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha akarsz, simàn hordhatsz gyűrűt, hisz te is jegyben jàrsz, nem csak a menyasszonyod:). Mi is vettünk a férjemnek anno, eljegyzés előtt. Mai napig hordjuk bal kézen az eljegyzési, jobb kézen a karikagyűrűket.
2020. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!