Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan szokás a jegygyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokás a jegygyűrű vásárlás?

Figyelt kérdés
A férfi, amikor megveszi párjának a gyűrűt, akkor saját magának is vesz egyet? És azt majd a kedvese feladja rá eljegyzéskor? Hogyan működik ez? Elnézést a tájékozatlanságomért :)

2020. ápr. 29. 05:25
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az eljegyzési gyűrűt csak a férfi veszi a nőnek. Az esküvőre meg közösen vesznek karikagyűrűt mindkettőjüknek, amit egymás ujjára húznak.
2020. ápr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eljegyzesi gyuru altalaban egy vekony noies gyuru kővel, amit ugy valasztasz h kb ismered a parod izleset, milyen szinu es stilusu ekszereket visel, tehat ha ezustot, akkor nem veszel neki sargaaranyat pl. Ha igent mond es megbeszelitek hogy mikor legyen az eskuvo, akkor erdemes egyutt nezelodni es olyan karikagyurut valasztani, ami a kettotok izleset tukrozi.
2020. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az előző válaszolok leirtak. De hallottam olyanról is, hogy együtt választották ki, persze itt az eljegyzés már előre meg van beszélve, a legtöbb lány szerintem arra vágyik, hogy meglepje ezzel a párja.
2020. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat aranyosak vagytok! :)
2020. ápr. 29. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:

A jegygyűrű általában karika és egyforma vagy nagyon hasonló, párban van. (A mai divatos lánykérős kövesek más kérdés, jegygyűrű alatt szerintem az emberek nagy többsége a karikagyűrűt érti.)

Én eddig csak olyat ismerek, ahol együtt választották ki. Mert (jó esetben) ezt egy életen át hordják. Van, hogy csak esküvőkor húzzák fel, de sokan előtte is hordják (bal kézen) és ezt mondjuk egy eljegyzési vacsorán húzzák fel először.

2020. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!:)
2020. ápr. 30. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!