Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Arra lennèk kìváncsi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra lennèk kìváncsi hogy titeket hogy hitegettek hogy elvesznek felesègül? Vagy eljegyeznek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt nálam a barátnőm. Megkérdeztük hogy ők mikor házasodnak. Erre a csávó elvörösödött ès a lányra nèzett majd azt mondta kèsőbb. Utána meg ha majd nyer meg mèg messze van. Csak azt nem èrtem miért nem meri bevallani az igazat hogy mit is akar..:/
2020. máj. 7. 22:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Miért erőltetitek ezt? Ez olyan mikor tőletek azt kérdezik, hogy nos mikor lesz baba?
2020. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem erőltettük.! a Lány kèrt meg rá hogy kèrdezzük meg mert, ő nem meri.Èn nem akartam bele áskálódni de, megkèrt rá.. Ès ez most furdalja a lelkemet..Láttam hogy a csávó nem akarja... vagy nem tudom ://
2020. máj. 7. 22:41
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, ha nem tudják megbeszélni a közös jövőjüket, a lány nem meri felhozni a témát, ami komolyan érinti az ő jövőjét is, akkor talán jobb, ha soha nem házasodnak. Mégis mit vár az, aki élete párjával sem tud kommunikálni?
2020. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
97%

Rohadt nagy illetlenséget tettetek. Házasság, gyerek, ilyesmi időpontokról ugyanakkora bunkóság kérdezni, mint más pénztárcájában turkálni.

Nem tudhatod hogy a srác már tervezget pl és azért vörösödött el...

2020. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Fél éve voltunk együtt, mikor a párom elkezdett ezzel hülyéskedni. Hogy majd ha eljegyez meg hogy lassan ideje gyűrűre gyűjteni... Én egyenesen megmondtam neki, hogy nem szeretem ezt a mézesmadzag húzást, tudja nagyon jól, hogy nekem ez egy fontos dolog, qmkt a kapcsolat fejlőxése részeként tartok számon, tehát egyszer szeretném, ha eljönne ez a pillanat, de annál nagyobb csalódást okoz, ha csak hónapokig emlegeti és szórakozik az érzelmeimmel. Hozza szoba akkor, mikor van értelme, akkor legalább meg is tud lepni.


Aztán másfél évvel később tényleg eljegyzett és nagyot is ütött, mert őszintén nem tartottam mostanában esélyesnek.


Sok nő van úgy, hogy szeretne esküvőt és nem kíváncsi egy élettársi bohóckodásra. Én sem. Egy barátnőm sem, aki azért lépett ki a kapcsolatból, mert a párja 7 éven keresztül csak igérgetni tudta, elveszi. Aztán azt mondta, hogy ha annyira menyasszony lehetett volna, már rég az lenne... És igaza van. Szerintem ha 5-6-7 éven keresztül is ott tartanánk, hogy nincs meg az elhatározás, csak járogatunk, pedig felnőttként ismertük meg egymást, én is úgy lennék vele a végére, hogy mégsem én vagyok az igazi és mégsem érek annyit (nyilván ehhez tudni kell a másik értékrendjét is).

2020. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon tré volt a barátnődtől, hogy téged hozott ciki szituációba. Ő magánélete, ő kérdezze meg! Mi közöd hozzá? Hihetetlen, hogy ennyit képtelen kommunikálni a párja felé...
2020. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es. azt nem tudom mièrt pirult el ez nekem is furcsa volt.. Lehet nem tudott mit rá mondani valamit... valamit kitalált.. De előtte is sokat mondta neki hogy nincs itt az ideje meg van mèg 2-3èv .megha nyer pènzt...stb.stb.

Ő semmit nem mer kèrdezni! Mert ha kèrdez, az neki ciki meg a barátja nem ùgy mondja neki a dolgokat.

2020. máj. 8. 00:12
 8/27 A kérdező kommentje:
Kb.2 hete kellemetlen helyzetbe hozta. Rendelt maguknak a Wish-ről 2 egyforma gyűrűt. S elvette a csajtól, hogy azt hùzza az ùjjára ő meg örült picit de, vègül látta rajta hogy szìnázasdit játszott.. S erre nem-et mondott... (nem èrtem ezt) Pedig magyar vagyok... :S
2020. máj. 8. 00:16
 9/27 anonim ***** válasza:

Én is magyar vagyok, de elég furán fogalmazol. A lényeg az volna, ha a barátnőd emlékezne, hogy a hapinak mi a véleménye a házasságról legalább általánosságban. Milyen a kapcsolatuk. Mennyire szavahihetőek. Mennyi ideje vannak együtt, mennyi ideje élnek együtt. Hogy állnak anyagilag ők és a családjaik. Stb.

A házasság alatt esküt tesznek, az eskü pedig egy ígéret, az ígéret pedig életfogytig szól, továbbá vannak egyéb kérdéskörök amikre kitérnek. Ezekre a megfelelő/biztos választ megtudni idő. Egyrészt ismerni kell a feleknek magukat, másrészt a társukat.

Ha tegyük fel az önismeret rendben van, de a társra vonatkozó ismeret nem kizáró, de kétes, akkor a kérdésre a válasz ugye az lesz, amit a srác mondott, nem tudja még, idő, pénz, stb. Mivel a kapcsolatuknak te nem vagy mindennapi szereplője, ezért rákérdezhetsz ugyan, de rálátásod nem lesz.

Lehet szándékosan hitegetik a barátnőd, lehet a srácnak van önismereti válsága, lehet a barátnőd A héten feleségalapanyag, B héten sárkány, így nem tudni kell-e belőle egy emberöltőnyi repeta. Mindenesetre mindegy mit gondolsz vagy mi mit gondolunk, ezt megbeszélni ük nekik kell.

2020. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
4 ève vannak együtt. ő mindent meg tesz a barátjáèrt, ki áll mellette! De a csávónak ìgy sem jó Már kb. 1 ève mondja neki(hitegeti) Nincs jóban a szüleivel a csaj. Srácnak sajnos nem èlnek. Csaj(24) Csávó(38)Ezt elfelejtettem ìrni..Az èn párom mondta neki hogy egy egyszerû 2 tanùs polgári esküvő nem drága..De hát ő nem olyat akar meg majd 2 èv meg stb.. De szerintem ez SOSEM lesz.. Na de mindedj...
2020. máj. 8. 01:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!