Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért van az, ha egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy lányt eljegyeznek, utána fenn hordják az orrukat? Észrevettem ezt több menyasszonynál is. Én is az vagyok, de semmit nem változtam.

Figyelt kérdés
Nem értem ennek a lényegét, hogy mi értelme?! Ti, hogy látjátok?

2012. ápr. 11. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

Én is menyasszony vagyok, de nem hordom fent az orrom. Persze 1-2 bunó, beszólogatós p.csfejnek szívesen mutogatom a kezem, hogy nézzétek gyűrűm van.

De amúgy nem.

2012. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ezek a nők érdekesek, mert a saját nemüket kevesebbre tartják, mint a férfiakat. De ha egy gyűrűvel egy férfi - akármilyen férfi, csak kukija legyen - értelmet ad a létezésüknek, akkor boldogok. És azért hordják fenn az orrukat, mert azt hiszik, hogy az élet verseny és mindenki ugyanarra vágyik.
2012. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Van akinél ez nagyobb magabiztosságot ad hogy nézd már lúzer én menyasszony vagyok, nekik általában alacsony az IQ számuk, lényegtelen hogy rá 1 évre meg válnak és kiírják ide hogy indítsanak e pert az apa ellen....akik meg normális emberek, mint te is nem változnak hanem örülnek hogy szerencséjük volt.
2012. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a környezetem sem tudta sokáig, csak ha észrevették a gyűrűt. Az esküvőnk is olyan csendben zajlott, hogy mikor két évvel később babát vártam, sokan azt kérdezték, mikor házasodunk már össze, baba miatt kéne ám. Nem győztem mondani, hogy már két éve megvolt az esküvő. Szóval embere válogatja, van, aki nem veri nagy dobra.
2012. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen ismerősöm. Neki az a fontos, hogy menyasszony lehessen. Már a negyedik férfi menyasszonya, de az nem érdekes, csak legyen valaki, akiről elmondhatja, hogy a vőlegénye. Neki az ad értelmet az életének, így érzi hogy ő valaki. Ha nincs vőlegénye, akkor egy senki. Szerinte. Hát vannak ilyenek.
2012. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Valamivel fel kell vágni, ha már mással nem lehet.. Ez ugyanolyan, mint amikor megkapja a menőgyerek a kettes golfot az apjától, aztán úgy megy vele, mintha Ferrari Enzo lenne.
2012. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen, én is láttam ilyet, napjában 20 képet oszt meg a gyűrűjéről fb-on, mert hál Isten, személyesen egy ilyennel sem kell találkoznom. De páromnak is egy hülye p***a dicsekedett a gyűrűjével, mikor előtte pár hónappal még a páromra hajtott volna. Aztán további 2 hónap jegyesség után szétmentek. Az ilyen évekig jegyben lévőket én nem veszem komolyan. :)
2012. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom én nem ezt vettem észre. Egy csomó szaktársam el van jegyezve, és mindig így utólag tudom meg, mert semmi ráutaló nyom nincs.
2012. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, saját magukon ők sem veszik észre..
2012. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztalom ezt. Nekem is nemrég kérték meg a kezemet, de senki orra alá nem dugtam oda a gyűrűmet. Közösségi portálon átállítottam a kapcsolatomat arra, hogy eljegyezve, és ennyi volt. Aki kérte, hogy mutassam meg a gyűrűt, annak örömmel megmutattam, aki nem érdeklődött, annak én se mondtam semmit.
2012. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!