Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok olyan pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok olyan pasiról aki megkérdezi az anyját, hogy feleségül veheti e a lányt akivel együtt van?

Figyelt kérdés

Anyuci pici fia 30+ éves létére a pasi.

A héten megkérte a lány kezét aki igent mondott, aztán kiderült, hogy előtte azért anyucitól engedélyt kért erre.

A lány irányító típus, tetszett is neki az anyu pici fia dolog, az anyukával is elég jóban van, de ez kicsit sok volt neki most.

Hétvégén úgy is sokat vannak anyukánál, de most a pasi egyedül tölti ott a hétvégét.


2020. máj. 16. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell "anyuci pici fiának" lenni ahhoz, hogy kikérjed a véleményét. Szerintem ez jobb, mint a tény után közölni.

A kérdés az, ha nemet mondott volna, akkor mit lép.

2020. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Kérje ki az anyja véleményét, engem nem zavar. A férjem is kikéri most, hogy házakat nézünk. De, a mama pici fiától én menekülnék.
2020. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem a véleményét kérte ki, pont ez a gond

szó szerint megkérdezte, hogy: "feleségül vehetem XY-t?"


amikor kocsit vettek, akkor is megkérdezte az anyját, hogy az adott kocsit amit kinéztek megveheti e

ilyen engedély kérés a dolog, kisebb kérdésekben még tud dönteni, mit egyen, mikor fürödjön, de nagyobb kérdésekben anyuci kell


ruha vásárlás folyamata is az náluk, hogy vagy anyuka vagy az aktuális barátnő elviszi vásárolni és amit a nő mond az lesz


évek óta ismerem, rendes srác, csak kicsit betegesnek találom néha az anyjával való kapcsolatát, hogy nem tud tőle elszakadni és 4-ből 3 hétvégét OTT KELL töltsön

amíg nem volt barátnő az anyja mosott rá

2020. máj. 16. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"aztán kiderült, hogy előtte azért anyucitól engedélyt kért erre."


Vagy rosszindulatú pletykafészkek kitalálták. Lehet, csak bejelentette az anyjának.

Amúgy irigy vagy? Hajtottál te is a pasira? Vagy csak szimplán rosszindulatú vagy?

2020. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ramos ökle ***** válasza:
Semmit. Az egyik uralkodótól a másikhoz kerül. Neki ez kényelmes, mert úgysem tud határozott lenni, így most a mama után talán lesz egy felesége, aki ugyanúgy burokban tartja majd, ő meg elvan. Mindenki megtalálja a helyét.
2020. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

maga az anyuka mondta el a nőnek és a srác mondta is, hogy ez így van jól


én is férfi vagyok és én tőle tudom, de az ismerősi körben sokakat kiakasztott ez a dolog


engem nem érintett meg annyira ez a dolog, nem csodálkozom ezen, csak érdekel mások véleménye

2020. máj. 16. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:

"de az ismerősi körben sokakat kiakasztott ez a dolog"


Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha mindenki azzal foglalkozna, ami ra tartozik.

2020. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze egyszerűbb lenne, csak a pasi kért tanácsot tőlünk, hogy mit tegyen most, mert az asszony kiakadt eléggé.


Szerinte ez teljesen normális kérdés az anyja felé, meg a nagyobb döntésekben engedély kérés.

2020. máj. 16. 16:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem lenne a pasim.
2020. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, ebben a formában furcsa. De hagyd rájuk inkább, ne gondolkozz ilyeneken, ha nem érint.
2020. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!