Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a jómódú férfiak, akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a jómódú férfiak, akikkel a barátnőjük nyilvánvalóan csak a vagyonuk miatt van együtt, megkérdezték már ezt a barátnőjüktől?

Figyelt kérdés

Fel tették már a barátnőjüknek azt a kérdést, hogy: "Akkor is velem lennél, ha szegényebb lennék"? "Vagy esetleg semmim nem lenne?"

Továbbá nem zavarja ezeket a férfiakat az a tény, hogy a barátnőjük tulajdonképpen csak a pénz miatt van velük? Hogy kell egy ilyen "kapcsolatot" elképzelni?



2019. ápr. 13. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem van olyan kapcsolat, ahol a pénzes fél egyszerűen elhiszi, vagy nem zavarja az önérzetét, hogy csak a zseton miatt vannak vele. Meg van olyan is, ahol tudja, de legalább a párja olyan, hogy mások csorgatják rá a nyálukat. Nem tudom, szerintem sokszor egy csinos pár inkább státusz szimbólum. Mint mikor host kísér valahova öreg pasast, érted. Hogy a haveroknak lehet mutogatni, milyen zsenge kis csajjal vagyok.

De ez csak az én véleményem.

2019. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az ilyen pasiknak nincsenek érzelmeik, ezért nem is tesznek fel kérdéseket. 35/n
2019. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem zavarja őket, sőt legtöbbje pontosan tisztában van azzal mi az a tulajdonság ami miatt a partnere vele van. Legalább tudja mire kell figyelnie.

Felmerül ilyenkor a kérdés, hogy tisztában van-e azzal, hogy bármikor elhagyhatják, megcsalhatják, de a vagyonos emberek nem félnek a holnaptól, mindig lesz jelentkező. Tudok olyan vállalkozó férfiról akit elhagyott a párja és igen zokon vette, ott ártott neki ahol csak lehetett. A nő elköltözött egy albérletbe és a férfi kivásárolta a tulajtól miután már beköltözött, elintézte, hogy elveszítse a munkahelyét. Ismeretséggel és pénzzel elég sok kellemetlenséget lehet okozni!!!!

2019. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem kell megkérdezni, mert tudják.

Az a baj, hogy ez a téma magas egy szűz kisfiúnak, mint a kérdező.

2019. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Én elképzelhetőnek tartom azt is, hogy nem kérdezik meg, mert bár valószínűleg sejtik, vannak dolgok, amikre jobb nem tudni a választ. Boldog tudatlanságukban meg magukat is abba a hitbe tudják ringatni, hogy a pénzükön kívül más dolog is értékes lehet, amit egy nő szeretni tudhat. Ha én lennék egy gazdag 50es maca, akkor nem kérdeznék ilyesmit a 20 éves szeretőmtől, mert azzal csak a baj van, inkább hiszem azt, hogy a szuperül karban tartott testem és sziporkázó humorom tetszik neki, nem a legújabb mittudoménmilyen menő drága márkás cuccai.
2019. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Többségében ezek öregedő pasik, akiknek csak az a lényeg, hogy fiatal, csinos punciba tehessék a farkukat.Ezen kívül más nem érdekli őket.
2019. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha zavarja is, az még jobban zavarná ha nem az elvárásainak megfelelő nővel kellene együtt lennie.

Kissé ormótlan példa, de ha lenne pénzed melyik cipőt vennéd meg? Amelyik tetszik vagy amelyik nem?

2019. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ szerintem, ki hogy választ párt.

Van, akit csak a külsőségek érdekelnek: csinos legyen a nő. Cserébe ő pénzes. Ez a megegyezés a kapcsolat alapja.


Mások inkább eltitkolják a vagyonukat, hogy ne az legyen a mérce a másik fél számára. Ez persze némiképp hazugság, így inkább csepegtetni kell az ilyesmit, ha már erősödik a kapcsolat, mintsem hirtelen ráönteni a nőre, hogy "ja, mellesleg én vagyok a Brunei szultán fia, csak eddig nem mondtam, mert nem bíztam benned".

2019. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában csak arról esik szó, hogy a fiatal nő kizsebeli szegény öregedő de pipi húsra vágyó urat. Azért a nő is vállal kockázatot (ahogy elöttem valaki írta) ha mégis ki akar szállni, bizony a befolyásos gazdag úr tönkreteheti, ha akarja. - más: két esetben is halottam olyat, hogy a hölgy a gazdag férfit a fukarsága miatt hagyta el. Nem biztos, hogy a vagyonos ember meg is akarja osztani amije van. "Gazdag embertől tanulj meg spórolni" osztrák közmondás. Szerintem az egy férfi típus -vagyontól függetlenül- aki nagy vonalúan bánik szive hölgyével.
2019. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok esetben azt látni hogy az aranyasó olyan gazdag pasit talál , aki szinten fiatal, jóképű , sportos , intelligens. Vagyis azon kívül is van a nőnek benne öröme hogy sok a pénze.
2019. ápr. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!